DEŇ 3. 

Minikurz


Ako na 

JARNÝ DETOX

prírodnou cestou

Dnes si zopakujeme základné informácie. A predstavím vám očistu podľa 5-elementov. Tá NAJ harmonizácia tela aká tu kedy bola z môjho pohľadu. Overená tisícročiami a napriek tomu princípy stále aktuálne a fungujú. Jednoducho stravovanie v cykle prírody nikdy nevyjde z módy. Stále bude in 🙂

Naučím ťa stravovať sa tak ako to miluje tvoje telo odjakživa. V cykle prírody. Pre štíhlu líniu, zdravie aj hormonálnu rovnováhu.

Alena Dudášová

DEŇ 3:  Ukotvenie princípov

Stravovanie v cykle prírody a detoxikácia nie je žiadna veda, keď máte aspoň základné informácie. Mojim cieľom vôbec nie je urobiť z vás vegánov ani vegetariánov. Moje recepty sú vegánske preto, lebo značne vieme odľahčiť nášmu tráveniu a posilniť vnútorné orgány v oveľa väčšej sile. Keď vytrváte aspoň pár dní, tak telo sa dokáže opäť vyladiť a zharmonizovať. A o to nám ide. Návrat k prirodzenosti a samoliečeniu. Pokiaľ sa však budete neustále vykrmovať bordelom, tak ten bordel sa potom musí niekde ukázať.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Môj tip 1


Jedzte to, čo vám chutí. Vyberajte si potraviny, ktoré vám chutia. Varte! Iná cesta neexistuje. A výsledky sa dostavia veľmi rýchlo.

Vrele všetkým doporučujem môj program 5-elementovej láskavej očisty, ktorý sa dá využívať počas celého roka. Naučíte sa jesť v cykle prírody a v súlade s prírodou. Ja ako žena takto fungujem roky a už by som nemenila. Napriek tomu, že rád je plný internet, tak ja sa už nepotrebujem obmedzovať a počúvať nezmyselné rady. jediný koho počúvam, tak to je moje TELO. Viem, ktorá chuť mi signalizuje aké oslabenie. Viem si pomaškrtiť, ale dokážem aj pôstiiť, keď si moje telo pýta. 

Poď to skúsiť so mnou takto!

Recepty na stiahnutie


Poznámka

Ak máte nejaké otázky ku kurzu, ak vás trápia zdravotné ťažkosti, a chceli by ste ich pochopiť viac do hĺbky, tak mi napíšte na email info@alanda.sk. Celé tri dni som vám k dispozícii a rada odpoviem. Nemusíte mať žiadne obavy, odpovede budú vo FB skupine anonymne. Chcem vás k tomu zároveň aj vyzvať. V budúcnosti už nemusíte mať takúto jedinečnú príležitosť pýtať sa.

Pokiaľ poznáte niekoho, koho by informácie zaujímali, odkážte ho prosím na moje stránky www.alenadudasova.sk

Otázky a dotazy môžete aj jednoducho napísať do formulára. Určite ku mne dorazia 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů.

Info z kurzu môžete využívať počas celej zimy, ktorá uvidíme aká bude. Každopádne nezabudnite, že obličky sú poklady v našom tele a potrebujú patričnú starostlivosť.

 Alenka