Postcovidový syndróm

Tiež som potrebovala nakopnúť po covide. Bola som neskutočne unavená a tri týždne mi padali vlasy. Vôbec som nemala náladu pracovať  a to trvalo asi týždeň po chorobe. Až pokým som neobjavila zázračný produkt C60. Viac o produkte vo videu<<<

Môj príbeh

Na úvod si určite pozrite môj príbeh, lebo rok 2022 bol pre mňa zlomový. Napriek tomu, že roky som zdravo jedla, roky sa venujem čínskej medicíne, že roky sa starám o imunitu, tak moje telíčko mi dalo jasný signál, že niečo v mojom živote pravdepodobne nebude niečo v poriadku. Dnes s prehľadom viem povedať aj čo, a že doba covidová nám viacerým pripravila nemálo prekvapení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ako som sa po covide dávala dokopy

No a presne tak ako píšem vyššie, napriek tomu, že sa starám preventívne o imunitu, zdravo sa stravujem, hýbem sa ako sa len dá, tak v lete som sa ocitla v preplnenom rezorte v Grécku. Mimochodom na prenádhernom mieste, ale doniesla som si darček, ktorý som si myslela, že mňa bude obchádzať. Naivne. Dnes môžem len povedať, že žijeme v dobe, aká tu ešte nebola a objavilo sa tu niečo, s čím sa potrebujeme naučiť žiť. Nemusela som síce cestovať k moru, ale neľutujem to. Cestujem rada a more mi dodávalo vždy množtvo energie na dhý čas. More a slniečko. Tento rok však nemôžem hovoriť o žiadnom dobití, lebo už o pár dní po príchode som sa cítila veľmi zle.

Najskôr som len dostala strašné bolesti hlavy a zubov. Žiadne lieky nezaberali, akoby sa odrážali. Potom sa dostavili teploty 39,8. To už som nevládala ani hlavu zodvihnúť z vankúša. Bola nedeľa, a riešenie bolo len pohotovosť. Ihneď po testovaní mi bolo oznámené, že som pozitívna. Aj som to tak cítila, lebo príznaky poriadnej ale poriadnej chrípky. Prestala som celkom cítiť a bolel ma celý človek. Myslela som, že najhoršie bude dostať sa z choroby. To sa mi podarilo na počudovanie celkom jednoducho. Väčší problém bol celkovo sa pozbierať, a ísť do práce. Vôbec som nevládala. Akoby mi odišla všetka sila. Nič ma nebavilo, len som polihovala a polihovala. Krátka prechádzka len tak do lesa, ktorú som pred covidom nemohla nazvať ani prechádzkou mi robila problém. Začali mi neskutočne padať vlasy a čuch som nemala ani po dvoch týždňoch. Vôbec som nechápala takú silnú reakciu môjho tela. Celkové oslabenie na všetkých úrovniach - tela, mysle, ducha. Veľmi som chcela ísť čím najskôr do práce, tak som premýšľala ako ešte podporiť to moje telíčko. Z Indie som si tento rok doniesla pár prírodných produktov, ale akoby to bolo stále málo. Robila som si kúru s hubou Reishi, používala esenciálne oleje, a už vtedy som premýšľala, že by bolo fajn objednať si produkt PRAWTEIN so zázračnou molekulou C 60. Len sa mi zdal drahý. Už som investovala do Reishi, tak som nechcela toľko investovať. Ale prišiel ten deň, keď som sa rozhodla.

PRAWTEIN C 60

Prišla moja prvá fľaštička a hneď som ju otvorila a vyskúšala. Dala som hneď tri lyžičky, na druhý deň znovu a naozaj už na druhý deň som začala vo veľkom prať, umývať okná a do práce som sa neskutočne tešila. Na tretí deň som už bola v Alande. Dodnes však cítim, že tie vlásky občas vypadnú, ale cítim sa fajn. Začala som dokonca chodiť tri krát v týždni do fitka. Čo je zaujímavé, že riešim niekedy celkom náročné situácie v podnikaní. Kde predtým by som nespávala a hľadala riešenia, dnes nechávam plynúť a s úplnou ľahkosťou cez to prechádzam. To som si uvedomila aj dnes. Dlhé roky som žila v tom, že zima je čas zanorenia a emócií, a nie je nejaký priestor na radosť. Zima je naozaj ten najhlbší čas, to však neznamená, že by sme mali byť v nejakom ťažkom emočnom rozpoložení. Môžeme ísť do hĺbky svojho vnútra, môžeme riešiť starosti každodenného života a môžeme popri tom úplne kľudne spávať, a tešiť sa zo života. Len ono naše telíčko potrebuje na to poriadnu dávku energie. Doba zo sebou nesie veľké nástrahy, ale aj veľké riešenia. Len si potrebujeme vybrať. 

Takto som sa dávala dokopy po covide ja. Ďakujem Bohu, že som objavila firmu BEWIT a jej produkty špičkovej kvality. Vtedy som ešte nemala prehľad a nevedela som, že firma má na takéto stavy aj lacnejšie a účinné PRAWTEINY. Konkrétne PRAWTEIN AVA je zložením zameraný práve na postcovidové syndrómy. Výhodou firmy je tiež, že zaregistrovaným členom ponúka výrazné zľavy na produkty. Koncom nevembra boli zľavy na esenciálne oleje a následne do 11.12. poskytuje firma zľavy 30% na vybrané PRAWTEINY. Ja určite idem objednať nejaké do zásoby do Alandy, aby ste mali prvú pomoc.

Tým, že sa stretávam s ľuďmi, tak viem, že veľmi veľa ľudí rieši práve problém ako sa dať dokopy po covide. Následky bývajú u každého často iné, niekoho bolia kosti, niekomu padajú vlasy, je veľa psychických problémov po tejto chorobe. Je fajn preto mať doma takýchto pomocníkov a podporiť telíčko. Je to náš chrám. Robí nám nesmiernu službu.

Produkty sú čisto prírodné, vyrábané s veľkým rešpektom k prírode a k ľudskému zdraviu. Čo sa týka PRAWTEINOV, tak po zakúpení získate fľaštičku živej potraviny. Všetko je vyrábané pri veľmi nízkych teplotách, aby v produkte ostalo zachované čím najviac enzýmov, vitamínov a minerálov. Ale čo vám budem hovoriť, pozrite si skvelé video od majiteľa firmy Jiřího Černotu.

Po registrácii sa prihláste na stránkach BEWIT a budú vám zobrazené všetky zľavy určené pre dané obdobie. Registráciou budete automaticky priradení do mojej línie a stanem sa vašim osobným poradcom. Môžete mi kedykoľvek zavolať alebo napísať. Čínsku medicínu študujem dokopy viac ako päť rokov, certifikáty mám ako poradca čínskej dietiky, preto často už pri prvom rozhovore viem posúdiť, ktorý produkt je na vaše oslabenia najvhodnejší. A môžete mi veriť, že vám rada poradím. Vždy sa teším, keď ľudia vyhľadávajú takéto alternatívne možnosti liečenia a prevencie ako šuplík plný liekov z chémie. Som presvedčená, že naše telíčko je niečo úžasné. Dokáže spúšťať imunitu a samoliečiace procesy, keď má na to vytvorené vhodné podmienky. A my všetci, ktorým záleží na svojom zdraví si radšej kúpime dobrý produkt ako nové rifle 🙂 Ja určite a rada doprajem a svojim najbližším.

"Najlepším liekom na svete je naučiť ľudí, aby lieky nepotrebovali."

Hyppokrates

Esenciálne oleje a frekvencia

Čisté prírodné oleje majú najvyššie frekvencie zo všetkých nameraných prírodných látok.

"Ak chcete nájsť tajomstvá vesmíru, mali by ste myslieť z hľadiska energie, frekvencie a vybrácií."

Nikola Tesla