Chudnutie s esenciami BEWIT

Toto zatiaľ preskúmavam. Firma BEWIT má v ponuke skvelý balíček na chudnutie a určite stojí za zváženie.

Alenka 

Základné kroky pri chudnutí:

  • ROZHODNUTIE
    keď chceme schudnúť, tak je jasné, že sa potrebujeme najskôr ROZHODNÚŤ. Bez toho správneho rozhodnutia to nepôjde. Pomáha motivácia. Popremýšľajte nad tým, čo je tým hnacím motorom pre vás, aby ste schudli. Môže to byť lepšie zdravie, lepšia kondícia, budete mobilnejší a budete môcť sa lepšie hýbať....každý sám podľa seba...
  • PLÁN
    Keď už sa rozhodnete, tak dobre je vytvoriť si svoj vlastný plán. Ako a čím idete začať? Čo bude potrebné v budúcnostti zmeniť? Popremýšľajte ako potrebné zmeny úspešne zaradíte do denného režimu. Nižšie vám napíšem moje doporučenia v strave.
  • AKCIA
    Keď ste sa už rozhodli a máte svoj plán, tak by bolo fajn pustiť sa do akcie. EO môžu byť vašou skvelou podporou na tejto ceste. Ja už svoj balíček mám a využívam každý deň. Chcem vás však upozorniť, že len použitím EO to nepôjde. Určite si pred začatím pozrite video, ktoré som vám zdieľala úplne na začiatku tejto stránky. Pán Jiří Černota to super vysvetľuje. Ja vám postupne pripravím ZDARMA programy napríklad na jarný detox a rôzne reštarty.

Ako teda začať:

Pokým vám nahrám nejaké video  a pozdieľam s vami vlastné skúsenosti aj s esenciálnymi olejmi, tak len v krátkosti. Žiadne diéty a hladovky nefungujú. Potrebujete sa naučiť jesť 3krát denne. A potrebujete sa naučiť vyvážené taniere. Tu vám doporučujem využívať známe pravidlo hrste - hrsť sacharidov, hrsť bielkovín a dve hrste zeleniny v každom jedle. Áno, aj raňajky by mali byť vyvážené. Ja som natáčala video ako využívať pravidlo podľa hrste v praxi. Prikladám vám ho sem na inšpiráciu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Raňajky

Raňajkovať, neraňajkovať....??? Ako to je s tými raňajkami. Moja vlastná skúsenosť je taká, že keď som raňajky vynechávala a neraňajkovala som, tak som vôbec nechudla. Bolo to skôr naopak - nejedla som a priberala. Takže viem, že raňajkovať potrebujem. A nie len ja, ale aj veľa mojich klientov. Naučte sa pri chudnutí raňajkovať. Keď si napríklad do raňajkovej kaše pridáte škoricu a trochu sušeného zázvoru, tak krásne podporíte metabolizmus už ráno. Chudnutie je tiež úspešné, keď je v súlade s potrebami tela, a to krásne vysvetľuje čínska medicína. Tá doporučuje raňajky teplé, aby sa neoslabovali orgány stredu. Teplé a vyvážené.  Prikladám vám recept na skvelú fermentovanú raňajkovú kašu, ktorú môžete vyriť najmä na jar a v lete. Podporíte metabolizmus aj mikrobióm. Recept nájdete v článku na mojom blogu TU.

Tiež vám prikladám prehľadnú pomôcku Ako zrýchliť spomalený metabolizmus.

No a nižšie na stránke nájdete informácie o esenciálnych olejoch od firmy BEWIT, ktoré chudnutie podporujú. Výhodou je, že nemajú absolútne žiadne nežiadúce účinky. 

WLOSS ( weight loss - chudnutie)

Vďaka aplikácii a hlavne inhalácii tejto zmesi esenciálnych olejov dochádza k priamej stimulácii vetromediálneho jadra hypotalamu, ktoré ovláda naše pocity hladu a nasýtenia, čím znižuje našu chuť do jedla a účinne pomáha pri znižovaní hmotnosti.

Doktor Alan Hirsch používal v rozsiahlej klinickej štúdii (Inhalation of Odorants Weight Reduktion Int J Obes 1994) vôňu mäty a ostatných esenciálnych olejov k aktivácii veľkej skupiny pacientov, ktorí predtým neboli úspešní v žiadnom inom programe chudnutia. V priebehu polročnej štúdie, ktorej sa zúčastnilo viac ako 3000ľudí bol priemerný úbytok hmotnosti viac než 13,5kg. Doktor Hisrsch uvádza, že niektorí účastníci museli byť dokonca zo štúdie vylúčení, aby u nich nenastal stav podvýživy.

Vyvážená zmes BEWIT WLOSS pomáha zbaviť sa prebytočných tekutín v tele a odbúravať akumulované tuky. Zmes je účinná tiež na celulitídu a rozprúdenie lymfy. Pomáha nám pochopiť seba a svoje myšlienky, utriediť si, čo je dôležité a naopak, čo je potrebné vypustiť. Je skvelým pomocníkom pri pažravosti a prejedaní. Vtedy sa doporučuje siahnúť po tejto vôni. Je krásna a uzemňujúca. 

Tiež doporučujem urobiť si olej, ktorý budete používať večer po sprchovaní. Do nosného oleja, ideálne kávového pridajte pár kvapiek EO WLOSS a natierajte stehná, zadok prípadne bruško. Môžete použiť na celé telo. Krásne rozprúsi lymfu, pokožka bude hladšia a pevnejšia. Vyskúšané 🙂

Obsahuje fenikel, mätu, grep, céder, anýz, jalovec, hrebíček, škoricu, kadidlo, citrón, harmanček, rozmarín.

Link na objednanie na stránkach BEWIT <<<

WINNER 

Zmes vzácnych esenciálnych olejov v najvyššej kvalite svojim synergickým spojením môže podporiť silu, pevnú vôľu, vytrvalosť, odolnosť, schopnosť prekonať seba samého a energiu víťazstva. Môže podporiť a harmonizovať na úrovni tela, mysle a ducha.

Synergická zmes WINNER posiľuje vôľu, dodáva istotu a rozhodnosť.

V zložení je zastúpený céder himalájsky, pomaranč a eukalyptus. Synergia môže byť účinnou pomocou aj pri prokrastinácii, chorobnom odkladaní povinnosti, a pri prekonávaní lenivosti. Pomáha prekonávať postoj obete a premáhať nepriaznivé okolnosti a apatiu.

Pokiaľ sa chcete v živote cítiť ako víťaz je pre vás dôležitá schopnosť pohotovej a pozitívnej akcie, vytvrvalosť a húževnatosť. Zmes WINNER všetky tieto vlastnosti vo vás môže povzbudiť. Posilni vašu schopnosť adekvátne reagovať, prekonávať postoj obete a premáhať nepriaznivé okolnosti. Podporí vaše sebavedomie, uvolní silu k prekonaniu strachu a sklamania a aktivuje vo vás schopnosť premeny a obnovy.

Zmes tiež zvyšuje zmysel pre realitu a uzemnenie a podporuje bystrosť a sebaistotu potrebnú pri riadení svojho vlastného života.

Chybou je vložiť do svoje mysli myšlienku vlastnej neschopnosti, malosti a obmedzenosti.

Link na objednanie na stránkach BEWIT <<<

COLDET

Vynikajúca zmes esenciálnych olejov na očistu čriev a trávenia. Pozrite si skvelé referencie priamo na stránkach firmy BEWIT. Je ich tam viac ako 80. Nájdete ich priamo pri oleji COLDET <<<

Keďže sama rada doporučujem tento Esenciálny olej klientom, ktorí majú problém s trávením, tak som nahrala aj video.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

MIRACLE (zázrak)

Tento skvelý pomocník nám pomôže upratať naše prekyslené telíčko. Často totiž nesprávnym spôsobom stravovania dôjdeme k tomu, že PH v našom tele nemá vôbec takú hodnotu ako by malo. A v prekyslenom tele sa držia choroby, tiež veľmi ťažko takéto telíčko pustí nejaké to kilečko.

Link na objednanie na stránkach BEWIT <<<

Podpora chudnutia cez akupunktúrne body

Prikladám vám aj akupunktúrne body, ktoré môžete použiť na podporu pri chudnutí.

Oleje lisované za studena

Ako poradca pre výživu sa často stretávam s tým, že klienti často zabúdajú na dôležitú potravinu vo svojej kuchyni a tou je lisovaný olej za studena. Pri chudnutí sa často môžete cítiť zle až depresívne. Často je to vtedy, keď si nasadíme diétu, ktorá nás obmedzuje a nemá ani hlavu ani pätu. Kvalitný olej by mal byť samozrejmosť a vôbec by sme sa ho nemali báť používať. Najmä v lete do šalátov alebo na podporu chudnutia len tak nalačno. Podľa čínskej medicíny sú to práve oleje, ktoré vyživujú krv, a tým aj uzemňujú nášho ducha. S kvalitným olejom sa vám určite bude lepšie zaspávať., to mi môžete veriť. Na začiatok doporučujem mať v zásobe aspoň dva druhy kvalitného oleja - jeden na tepelnú úpravu a jeden na studenú. Ja som za tie roky vyskúšala naozaj veľa rôznych značiek, ale s tak chutnými olejmi ako má BEWIT som sa stretla málokde.

Na teplú kuchyňu môžete vyskúšať napríklad olivový olej alebo slnečnicový nerafinovaný v BIO kvalite. Na podporu chudnutia je vynikajúci olej z čiernej rasce v BIO kvalite. A na studenú kuchyňu v zime napríklad ľanový olej, ktorý vám firma pošle úplne ale úplne čertvý.

Ja som tak dávnejšie vysielala v skupine o tom ako oleje v kuchyni používať.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete sa nezáväzne zaregistrovať do firmy BEWIT a čerpať zľavy počas celého roka?

Po registrácii sa prihláste na stránkach BEWIT a budú vám zobrazené všetky zľavy určené pre dané obdobie. Registráciou budete automaticky priradení do mojej línie a stanem sa vašim osobným poradcom. Môžete mi kedykoľvek zavolať alebo napísať. Čínsku medicínu študujem dokopy viac ako päť rokov, certifikáty mám ako poradca čínskej dietiky, preto často už pri prvom rozhovore viem posúdiť, ktorý produkt je na vaše oslabenia najvhodnejší. A môžete mi veriť, že vám rada poradím. Vždy sa teším, keď ľudia vyhľadávajú takéto alternatívne možnosti liečenia a prevencie ako šuplík plný liekov z chémie. Som presvedčená, že naše telíčko je niečo úžasné. Dokáže spúšťať imunitu a samoliečiace procesy, keď má na to vytvorené vhodné podmienky. A my všetci, ktorým záleží na svojom zdraví si radšej kúpime dobrý produkt ako nové rifle 🙂 Ja určite a rada doprajem a svojim najbližším.

"Najlepším liekom na svete je naučiť ľudí, aby lieky nepotrebovali."

Hyppokrates

Esenciálne oleje a frekvencia

Čisté prírodné oleje majú najvyššie frekvencie zo všetkých nameraných prírodných látok.

"Ak chcete nájsť tajomstvá vesmíru, mali by ste myslieť z hľadiska energie, frekvencie a vybrácií."

Nikola Tesla