3 TIPY AKO NA JAR NAKOPNÚŤ TELO

Vypočuj si, vyskúšaj a pozoruj zmeny na sebe a svojom tele

Na jar je ten správny čas

  • Poriadne sa nadýchnuť
  • Čas na realzáciu projektov
  • Čas OČISTY alebo ak chcete DETOXIKÁCIE tela

Len v čistom tele sídli zdravý duch. A to platí doslova a do písmena. Správnou očistou dokážeme telo poriadne nakopnúť, zhodiť pár kíl, zbaviť sa rôznych ekzémov, bolestí hlavy a iných nešvárov.

V minulom roku som doprevádzala viac ako 50členov komplexným očistným programom podľa piatich elementov. Všetci sme si to pekne užívali a spoločne bez problémov zvládli. Bez podivných koktejlov a hladovania niektoré členky pochudli aj 6kíl. Všetky sme sa však naštartovali telo a v dobrej nálade zvládli celý náročný rok.

Preto ti chcem ponúknuť 3tipy ZDARMA, ako aj ty na jar môžeš nakopnúť svoje telo a začať inak. Vitálne a s úsmevom :)

Zadaj svoj email a pošlem ti video:

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vytvorenia a fungovania Vášho účtu zdarma. Zásady spracovania osobných údajov.

Prečítajte si čo hovoria účastníčky minuloročnej očisty

Tiež sa pripájam s poďakovaním, ako úplný začiatočník s takýmto stravovaním som išla do toho "veď skúsime, uvidíme" a teraz viem, že to bolo to NAJLEPŠIE, čo som pre seba urobila... Po dvoch mesiacoch doma, vypekania domácich chlebíkov a ostatných sladkých dobrôt sa zas cítim skvele a hlavne pohodlne v mojej konfekčnej veľkosti . Učite pokračujeme..... ĎAKUJEM 🙏
Zlata Uhrinová
Ďakujem za krásne spracovanú tému, za čas, kedy sme si mohli uvedomit nielen telesnú stránku s výbornými receptami, ale ponorit sa aj dovnútra, venovať čas sebe a možno naštartovat fungovanie na inýna hlavne bohaší spôsob. Všetko je v nás a v našom chcení. Ja určite nekončím po tomto kurze a pokračujem. Ďakujem za inšpiráciu a obohatenie👍😘🍀
Dáša Mindeková
Alenka veľké ĎAKUJEM za sprevádzanie touto očistou, že si mala stále trpezlivosť odpovedať na naše otázky a neustále si doplňovala očistu videami o hlbšom význame o tom čím kŕmime svoje telíčko. Ďakujem za tvoje úsilie a venovaný čas nám všetkým. Recepty určite využijeme aj v budúcnosti.
Eva Vančová Hulmanová
Ahoj Alenka, chcem sa svojim poďakovaním pridať k ostatným spokojným "očistníčkam" 😄 Ja som sa naučila používať najmä strukoviny, ktoré v mojom jedálničku úplne chýbali. Vždy som mala hrôzu s nadúvania po ich konzumácii, keďže s tým mávam problémy. Ale, čuduj sa svete, pri týchto receptoch skoro žiadne problémy. A taktiež som objavila tepeh a veľké mňam. Najväčším prekvapením pre mňa bolo, že som nepila kávu (ani obilnú) a vôbec mi nechýbala. Netvrdím, že ju piť nebudem, ale určite obmedzim množstvo. Keďže cukor a chlieb nejem už dávno, toto bolo OK. Určite chcem s touto stravou, aspoň čiastočne, pokračovať ďalej.
Dagmar Krasulová