Tento kurz momentálne nie je dostupný. Bude dostupný opäť v decembri 2023.

AKO SI VYSKLADAŤ VYVÁŽENÝ (REDUKČNÝ) JEDÁLNIČEK NA ZIMU 

Komplet recepty na 14dní, videonávody, tipy

Chcete schudnúť a neviete, čo máte jesť v jeseni a počas zimy?

Zdá sa vám, že informácií je neúrekom a napriek tomu robíte niekde chybu?

Už vás nebaví diétovať a obmedzovať sa?

Chceli by ste si jedálniček nastaviť v súlade s potrebami svojho tela a zároveň využiť potraviny, ktoré príroda ponúka práve v tomto období? Vaše telo vám poďakuje, pretože tak to je preň  prirodzené od nepamäti. Naladiť sa, dostať sa do rovnováhy, netlačiť na pílu a následne sa cítiť vo svojom tele skvele. To bolo mojou prioritou pri príprave tohoto 14dňového online kurzu.

Naučte sa to raz a navždy!

Nastaviť si jedálniček tak, aby v ňom boli všetky potrebné mikro a makro živiny, aby bol liečivý a neoslaboval moje telo, aby som sa cítila po jedle dobre a napriberala, je mojim cieľom už roky rokúce. Strava ma sprevádza aj mojim profesným životom. Celé roky, deň čo deň trávim čas pri sporáku, niečo stále študujem a venujem sa na konzultáciách mojim klientom. Múdrosť nášho tela ma nikdy neprestane fascinovať.  Sama viem, aké to je, keď telo začne nekontrolovane priberať a človek to nevie zastaviť. Rozhodla som sa nečakať pokým budem obézna pani v rokoch, budú ma bolieť všetky kosti, a z jedla budem chytať paniku. Dnes žijeme v dobe hojnosti a niekedy si stačí dobre vybrať. Rada vás to v tomto kurze naučím.

VŠETKY MOJE SKÚSENOSTI S CHUDNUTÍM A PRIBERANÍM BUDEM S VAMI ZDIEĽAŤ V TOMTO JEDINEČNOM KURZE. 

Za posledných päť rokov som absolvovala dvojročnú školu čínskej dietetiky, mesačný program Metabolic Balance, Ajurvédu na Srí Lanke  a v Indii, kurz varenia v Indii, mesačný očistný program online, workshop integratívnej výživy a pár workshopov výživy dietetiky západnej. 

Teším sa na vás!

Alenka

V KURZE SA NAUČÍTE

To, čo ja som preskúmala roky. Pôjdeme podľa princípov čínskej medicíny a západnej dietetiky. Keď sa spojí stará múdrosť východu so zisteniami modernej vedy, tak dokážeme telo krásne vyladiť. Som však presvedčená, že chudnutie nie je len o jedle. Nezaobíjdeme sa bez toho, aby sme sa pozreli hlbšie a našli koreň problému. Keď ho spracujeme, tak sa môžeme dostať z bodu A do bodu B. Ja vám ponúkam návod ako začať s ľahkosťou a radosťou, zároveň šetrne k svojmu telu.

 • Chudneme raňajkami
  Zoznam potravín, množstvá, kombinácie.
 • Ako vyberať zeleninu do redukčného jedálnička
  Aj zo zeleniny totiž dokážeme pribrať. Ktorý druh vyberať, aby sme nepribrali.
 • Spôsoby prípravy zeleniny
  Naučíte sa zeleninu pripravovať a konzumovať tak, aby ste neoslabovali svoje trávenie a zároveň, aby ste podporovali chudnutie.
 • Množstvá a vhodné kombinácie
  Čo s čím, kedy a koľko. Mám pre vás kompletný návod ako na to.
 • Ako na vyvážené raňajky, obedy a večere
  Naučíte sa vyskladať si taniere tak, aby boli výživné a dobre vás zasýtili. To je pri chudnutí dôležité. Vyladiť chute, metabolické hormóny a tým predchádzať pažravosti. Takto vám to vydrží dlhodobo.
 • Zoznam byliniek a korenín
  Na podporu pri chudnutí sú dôležitou súčasťou. Často však na ne zabúdame.
 • Pitný režim
  Doporučené čaje na podporu trávenia.
 • Recepty
  Spolu 25 chutných vyvážených receptov.
 • Videonávody
  Prehľadne natočená teória a pár živých vysielaní v uzatvorenej skupine.
 • Podpora v uzatvorenej FB skupine
  Tu bude priestor aj na vaše pokroky, otázky a moje odpovede. Pod odborným vedením to ide vždy všetko ľahšie.

Nikdy som nemala pevnú vôľu, sto krát som začínala, nikdy som nevydržala....

Ako sa budete cítiť, keď vás konečne prestanú bolieť kosti, upraví sa trávenie a ešte pri tom aj schudnete?

Čo keby som vám povedala, že začať sa dá v každom veku. So správnou dávkou MOTIVÁCIE a INŠPIRÁCIE to ide oveľa ľahšie.

Zabudnite na to, čo ste doteraz počuli:

 • Prestať jesť prílohy
 • Nejesť po 18stej
 • Obmedziť obľúbené potraviny
 • Používať spaľovače tukov

Žiadny systém nebude fungovať, pokiaľ sa budete báť jedla

Veľa z vás ste sa už pokúšali zmeniť jedálniček a návyky sto krát. Už pri prvých pokusoch nastalo zlyhanie a vrátili ste sa rýchlo do starých koľají. Viete, kde bol problém? Často ste sa starali len o ostatných, na prvom mieste bola rodina, deti, manžel, priateľ, kariéra...Zabudli ste dať seba na prvé miesto. To, čo potrebujete zmeniť ako číslo jedna sú vaše priority, popracovať na svojej sebahodnote a urobiť rozhodnutie. Definitívne. Raz a navždy sám/sama za seba.


Z každej strany počujete:

 • Strava je základ
 • Zdravou stravou sa zmení nie len môj výzor, ale budem sa oveľa lepšie cítiť
 • Zmenou stravy môžem byť opäť atraktívna
 • Zmenou stravy sa zlepší zdravie, imunita, trávenie

Otázka znie? Prečo sú potom naše taniere plné prázdnych kalórií a polotovarov? Sme skôr podvýživení ako vyživení. Telu chýba energia na celkom základné funkcie.

Prvého behu sa zúčastnilo 47žien.

Prečítajte si, čo povedali o kurze.

Na Alenke oceňujem jej naladenie a pozitívny prístup. Poriadne vás nakopne a dodá potrebnú dávku pozitívnej energie. Presne to som potrebovala. Hoci som s mojim chudnutím len na začiatku, už viem, že nebudem hladná a že to zvládne. Podľa pokynov som si utriedila priority, začala som krabičkovať a na jedálničku oceňujem aj to, že recepty sú jednoduché a nemám problém s prípravou každý deň.
Janka K.Manažérka hotela
K Alenke som sa dostala cez jej webové stránky a bola to výborná voľba. Potrebovala som sa najmä nakopnúť a upraviť spánok. Podarilo sa po krátkom čase, tak sme začali spoluprácu aj na redukčnom jedálničku. Za prvý mesiac sa mi podarilo schudnúť 3kilá a neprestávam. Zaujímavé je, že nikdy som nemala rada varenie a teraz varím neskutočne rada. Chutí doma všetkým. Ešte raz ďakujem.
Vierka O.Učiteľka MŠ
Opäť výborný kurz. Informácie jasné, videá zrozumiteľné. Veľa som sa naučila ohľadom kombinácie jedál a jedlá sú fantastické. Veď aj preto som už na treťom kurze. Vrele doporučujem.
Ivka
Konečne som našla program kde je kompletné vedenie, kde sú výborné recepty so zeleninou a obilninou. Dokurzu som vstúpila s tým, že som sa chcela naučiť variť viac so zeleninou, naučiť sa jedlá v kombinácii s obilninou, pretože poznám liečivé účinky stravy podľa piatich elementov. Nevedela som to skombinovať pri chudnutí. Získala som parádny jedálniček na 14dní. Určite si s ním vystačím počas celej zimy.
Vierka H.
Roky sa stravujem zdravo, napriek tomu som neustále mávala chuť na sladké. Konečne viem prečo. Mám stresujúce zamesnanie a často som vynechávala raňajky, alebo boli veľmi zle vyvážené. Upravila som raňajky podľa návodu v kurze a chute sa záhadne stratili. Už po týždni som to začala pociťovať na váhe a hneď som schudla svoje prvé kilo. Veľmi sa teším. Vrele doporučujem!
Zdenka M.
Absolvovala som niekoľko podobných onlie kurzov. Ani v jednom nebolo každodenné usmernenie a doprovod počas celého kurzu. Návod krok po kroku je to, čo mi pomohlo pochopiť jasne vysvetlené inštrucie vo videách. Naučila som sa jesť tri krát denne, upravilo sa mi trávenie a mám dole prvé kilo. Teším sa na jarný kurz v podobnom duchu. Ďakujem Alenka ešte raz.
Katka T.

Poďme na to spoločne krok za krokom

 • Naučíme sa postupné a bezbolestné zmeny, ktoré dokážeme v stravovaní udržať dlhodobo.
 • Získate pravidelnú dávku podpory, inšpirácie a motivácie, ktorá je na začiatku zmien taká potrebná.
 • Budeme postupne zaradzovať princípy tak, aby telo bolo vyživené, plné energie a zároveň aby postupne dokázalo redukovať váhu.
 • Mám pre vás cca 25 vyvážených chutných receptov, ktoré som zbierala a vytvárala asi dva roky. Veľa z nich už odskúšali stravníci v reštaurácii a na jogových pobytoch.

Kurz sa stane váš praktický sprievodca jedálničkom v zime už navždy.

TÚŽITE BYŤ ZDRAVÍ, ŠTÍHLI A KONEČNE BEZ HLADOVANIA?


Pokiaľ chcete zredukovať váhu, pripravte sa na to, že potrebujete byť trpezliví. Nečakajte žiadne zázračné výsledky bez vlastného pričinenia. To, čomu sa potrebujete vyhnúť je obmedzovanie príjmu potravy a prípadnej nenávisti voči svojmu telu. Nesúďte ho a nekritizujte. Venujte mu však dennú vedomú pozornosť. Jediný účinný, zdravý , príjemný a dlhodobo udržateľný spôsob ako si udržať váhu, energiu, vitalitu a dobrú náladu je zmena stravovacích návykov.

Ako bude kurz prebiehať?

Začíname  9.1.  v pondelok hneď po vianočných sviatkoch

 Prístupy do člnskej sekcie dostanete ihneď po zaplatení. Po sviatkoch mám pre vás pripravenú emailovú podporu a celú členskú sekciu si prejseme spoločne v priebehu 14dní. Dostanete odo mňa minimálne 10emailov, aby ste vedeli čo a ako.

Prestaňte sa báť konzumovať akýkoľvek pokrm. Naučte sa čo, kedy, ako, s čím.  ♥S ľahkosťou a radosťou♥
Alena DudášováAutorka kurzu

Koľko to stojí?

 • 25 chutných a vyvážených receptov
  Nakombinovala som ich tak, aby boli vyvážené a podporovali redukciu váhy.
 • Videá a živé vysielania
  Všetko o chybách, ktoré často robíme. Video o tom, ako nepodľahnúť chuti na sladké. Odpovede na vaše otázky.
 • Podľa teórie 5-elementov a západnej dietetiky
  Aby ste cítili príval energie a udržali si dobrú náladu.
 • Emailová podpora
  Počas 14 dní vám pošlem až desať emailov, kde upozorním na všetko nové, a tiež pripomeniem všetko podstatné.
 • Denná dávka podpory a inšpirácie vo FB skupine
  V uzatvorenej skupine na FB. Videá, informácie a podpora vám v skupine ostanú navždy.

To všetko len tu a teraz len za cenu

9,90 Eur s dph

POZOR! Uvedená cena platí len pár dní. 

Miesto 89eur

Často sa pýtate

Je pre mňa kurz vhodný, keď som bežný konzument mäsa?

Jedálniček je urobený tak, že neobmedzuje v strave. recepty sú jednoduché a išlo mi hlavne o to, aby ste pochopili množstvá a kombinácie. Áno určite je pre vás program vhodný.

Koľko dokážem za 14dní schudnúť?

Nie, v žiadnom prípade vám nechcem sľubovať zázraky. Chcem vám ukázať cestu ako von zo začarovaného kruhu. Za 14dní vám pomôžem naštartovať nový životný štýl. Schudnúť určite môžete 2-3kilá. Záleží však od vás ako sa ku zmene postavíte v budúcnosti. Či sa vydržíte spôsobom stravovať dlhodobo. Uvidíte sami, že chudnutie nie je hladovanie, odriekanie a strach z jedla. Telo aby dokázalo spaľovať, tak musí byť silné a pokrmy dobre vyživené. Dôležitý je aj pohyb.

V čom je tento jedálniček iný ako ostatné?

Iný je v tom, že sú v ňom vedomosti teórie 5-elementov, ktoré vám lepšie pomôžu naladiť sa na seba. Je pestrý a v ničom neobmedzuje. Dôležité je, že sa nebudete unavení a oslabení, ako som to ja často cítila.

Budem všetko stíhať popri práci?

To záleží na vás ako si nastavíte priority. Kurz však bude prebiehať v uzatvorenej skupine na FB a k informáciám sa bude možné dostať kedykoľvek. Každý deň však bude potrebné uvariť si jedlo, nájsť si čas na pohyb a popozerať info. To bude trvať tak 15minút každý deň. Šikovným bude stačiť menej.

Na aké recepty sa môžete tešiť?

Vyvážené raňajkové kaše, krémové polievky, polievky ako vyvážené jedlá, pečená a restované zelenina, chutné strukovinové prílohy, obilné placky, večere na redukciu váhy, zdravé dezerty a veľa iného.

Vstup do kurzu za zvýhodnenú cenu 55eur. Nepremeškajte príležitosť!

V podobnom kurze som za podobnú cenu dostala tretinu informácií. Ďakujem Alenka, že nám prinášate takéto vzácne informácie v cenách, ktoré sú dotupné pre každého.
Marcela P.
Na vašu stránku som narazila náhodou, preto som sa pri vstupe do kurzu obávala, že to bude opäť nejaký klam. Už po pár dňoch som vedela, že to bola výborná voľba. Recepty sú jednoduché a veľmi chutné, celá sekcia prehľadná. Vyhovuje mi aj emailový doprovod. Nemám čo dodať. Môžem len vrele doporučiť! Už teraz sa teším na jarnú verziu kurzu. Len dúfam, že bude 🙂
Alena M.

Máte otázky? Napíšte mi na email info@alanda.sk.