3 denný minikurz ZDARMA

Ako si vyskladať vyvážený jedálniček na zimu

RAŇAJKY, OBED, VEČERA

3. 1. - 5. 1.2022

Ak práve teraz riešite?

  • Únavu a vyčerpanosť
  • Priberanie na váhe
  • Chaos v nakupovaní
  • Prejedanie
  • Bolesti kosti a kĺbov

Naučte sa jesť tak, ako to vaše telo miluje práve v zimnom období

Naučte sa vyvážené taniere, ktoré vám pomôžu udržať si váhu, prípadne schudnúť. Naučte sa raňajkami poriadne nakopnúť telo do energie a vitality. Naučte sa jednoducho odolávať sladkostiam.

Na tom, čo máme na zimných tanieroch záleží. Dostať telo do harmónie nie je žiadna veda. Ani naskladať si vyvážený tanier. Potom už varenie a nakupovanie bude hračkou. Keď zhodíte svoje prvé kilo, aj chudnutie vás začne baviť.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

1.deň

Naučíte sa uvariť si ranný životabudič. Vyváženú kašu, ktorá podporí práve orgány obličiek. Dozviete sa čo to o tom, ktoré orgány máme v období zimy na vrchole, a ako ich vyživovať a podporovať.

2.deň

Pozrieme sa spoločne na to, ako si nakladať vyvážený tanier. Ktoré spôsoby prípravy preferujeme najmä v zime, aké koreniny používať do jedál na zahriatie. Čaká na vás tiež jeden skvelý zimný recept.

3.deň

No a ako si nakladať večeru tak, aby ste si udržali váhu, prípadne chudli? Rýchly recept, ktorý stihnete aj po návrate z práce a poteší aj vašich najbližších.

                  Čo sa v kurze naučíte?

  • Pochopíte, ktoré orgány sú podľa čínskej medicíny na vrchole, a ako ich podporovať stravou.
  • Čakajú vás tri vyladené recepty do zimných dní. Výborne vás zasýtia a zároveň sú jednoduché na prípravu.
  • Každý deň mám pre vás nachystané jedno video, kde sa dozviete množstvo zaujímavých informácií.
  • Podpora v uzatvorenej skupine na FB, kde som pripravená odpovedať na všetky vaše otázky.

Všetko zdarma 

Áno, tento kurz som pripravila pre vás celkom zdarma. Už žiadne tápanie v kuchyni. Stavte so mnou pekne na istotu. Jediné, čo potrebujete je trochu času, aby ste si pozreli videá, a tiež na prípravu chutného pokrmu.

Prihláste sa! Začíname v pondelok 3.1.2022 hneď po sviatkoch

Čo hovoria ostatní na moju prácu?

Vďaka Alenke som objavila ako chutia naše základné potraviny. Začala som variť jednoduché jedlá z jedného hrnca a nadšená je celá rodina. Recepty nemajú chybu.
Janka B.
Na osobnú konzultáciu som sa donútila vďaka môjmu zvýšenému cukru. Ešte pár dní, a už by som si pravdepodobne pichala inzulín. Zlepšenie nastalo už po dvoch týždňoch a dnes po cukrovke ani chýru. Veľa som sa dozvedela o tom, aké je naše telo dokonalé a ako podporiť zdravie stravou. Veľmi so šťastná, že som sa na konzultáciu dokopala a vrele doporučujem.
Alexandra P.

MINI KURZ ZDARMA

Ako si vyskladať vyvážený jedálniček na zimu

Štartuje v pondelok 3.1. 2022. Prihláste sa ešte dnes a získajte skvelé zimné recepty, tipy, návody a nápady do kuchyne.