5 týždňový online tréning

NASKOČ NA SVOJU ŽENSKÚ VLNU


Ako som prostredníctvom sebapoznania a výživy pochopila ako funguje moje ženské telo, myslenie a emočný svet, zmenilo sa v mojom živote takmer všetko.

Začala som podnikať a bez problémov viesť tím ľudí v reštaurácii, pustila som sa do online kurzov. Upratali sa vzťahy. Zlepšil sa mi zdravotný stav. Zbavila som sa únavy a nespokojnosti. Už nemám problém ustáť si vlastné názory a bez problémov hovoriť slovíčko nie. Každodenný život žijem v ľahkosti a jednoduchosti.

Rada vás to v tomto online tréningu naučím, a odovzdám vám moje niekoľkoročné skúsenosti na ceste sebapoznania.

Na to, aby sme my ženy naskočili na vlnu svojej ženskej energie, ktorú môžeme bez problémov rozdávať a pri tom všetkom stihnúť zvládať starosti každodenných dní, potrebujeme pochopiť základné tri veci.

 • Že fungujeme celkom inak ako muži – potrebujeme sa inak stravovať, inak premýšľať a môžeme si dovoliť prejaviť emócie.
 • Že náš život bude jedna veľká katastrofa, pokiaľ neobjavíme svoje dary a nebudeme robiť prácu, ktorá nás baví.
 • Že si môžeme dovoliť byť v živote šťastné a spokojné, a nezáleží to od nikoho iného, iba od nás.

Tiež by ste chceli zažívať radosť a pohodu v chaose každodenných dní?

Túžite prostredníctvom výživy zlepšiť svoje zdravie na všetkých úrovniach – fyzickej, psychickej a mentálnej?

Máte chuť utriediť si priority a nájsť konečne odvahu robiť prácu, ktorá vás baví?

Chcete byť milovaná a milujúca?

Potrebujete viac času sama pre seba?

Chceli by ste konečne rozlúsknuť, prečo vám veľa vecí vadí na ostatných?

Zaujíma vás ako objavíte vnútorných zlodejov energie, ktorí vás oberajú o pocit šťastia a pohody?

Všetko ide ľahko a jednoducho, keď my ženy naskočíme na svoju ženskú vlnu, ktorú poznáme odnepamäti. Nemala by nám byť cudzia naša cyklickosť, ani naše tiene, ktoré sa často vynárajú v tých najkritickejších situáciách. Oddych by sa mal stať samozrejmosť a mali by sme vedieť, že si ho bez výčitiek svedomia môžeme dovoliť.

V práci nemusíme byť tvrdé a nekompromisné ako muži. Všetko môžeme robiť inak. Do každodenných dní môžeme vložiť jemnosť a hĺbku.

Iba tak príde vytúžený pocit spokojnosti, ktorý vnesie radosť do každodenných dní.

A o to predsa ide!

Prežiť život v pohode.

Udržať si rovnováhu a zdravie. Robiť prácu, ktorá baví a napĺňa. Tešiť sa z maličkostí. Nenechať sa vyviesť z rovnováhy vplyvom okolia a okolností.

Vstúpiť do online tréningu

Na čo sa v tomto  tréningu môžete tešiť


 • Zmeníte zaužívané a nefunkčné vzorce správania.
  Budeme využívať prácu s našimi myšlienkami a metódu The Work. Metóda je fantastický nástroj na to, ako mať rád skutočnosť takú, aká je. Odovzdám vám to najlepšie z môjho dvojročného koučovacieho výcviku.
 • Pochopíte, že nemusíte meniť okolie a okolnosti na to, aby vy ste boli šťastná.
  Tým sa zbavíte závislosti na ostatných ľuďoch, a oveľa viac začnete chápať iných ľudí.
 • Prostredníctvom metódy zrkadlenia v praxi pochopíte seba a svoj emočný svet .
  Ako bonus bude zlepšenie vzťahov s okolím – s partnermi, s deťmi, s kolegami....
 • Utriedite si priority.
  Tie môžeme mať v každom období života celkom inde. Aké sú vaše priority práve teraz? Keď si ich uvedomíte, hneď budete vedieť, kadiaľ budú viesť vaše ďalšie kroky.
 • Prostredníctvom meditácii získate oveľa lepší kontakt so svojim telom a svojimi pocitmi.
  Každý týždeň budete mať k dispozícii jednu meditáciu s mojim doprevádzaním. Meditácie budú vedené na témy – kontakt so svojim telom, ako sa naučiť púšťať nepotrebné, sebaláska, strach.
 • Získate kompletný návod na výživu ženy podľa 5elementov.
  Pochopíte, že energia nás žien je úplne inde ako tá mužská. Preto potrebujeme aj naše telá vyživovať inak. Na vyživenie tela podľa 5 elementov dostanete k dispozícii recepty z 15 dňovej očisty a pár info navyše. Ľahko sa naučíte tvoriť recepty vlastné a využívať tieto vedomosti v každodennom živote. Výživou podporíte svoje zdravie na všetkých úrovniach – fyzickej, mentálnej a emočnej.
 • Počas celých piatich týždňov budete mať okrem mojej podpory aj podporu žien v uzavretej FB skupine.
  Môžete tu zdieľať svoje pokroky a skúsenosti. Takúto podporu v bezpečnom prostredí určite oceníte.
 • Všetko bude prebiehať v členskej sekcii. Po zaplatení vám budú pridelené prihlasovacie údaje a pomocou mena a hesla sa môžete na web kedykoľvek prihlásiť. Videá môžete pozerať z pohodlia domova a presne vtedy, keď budete mať čas a náladu.
 • Celý tréning som rozdelila do piatich týždňov. Žiadna teória ale konkrétne cvičenia. Som presvedčená o tom, že kvalitu nášho života zmenia len konkrétne kroky a nie teoretické vedomosti. Môžeme veci ovládať, a často aj ovládame po teoretickej stránke, môžeme veciam rozumieť, ale ak neurobíme praktické kroky vo svojom živote, teória nám bude nanič. V ničom nám nepomôže, neposunie nás, ani nevylieči naše bolesti.

 K úspechu vedie len každodenná práca na sebe.

A presne to vás čaká v tomto online tréningu


Bude priam nabitý praktickými cvičeniami.

Celý tréning bude vo vašej réžii a mojou úlohou bude vás doprevádzať, inšpirovať a povzbudzovať.

Žiadne všeobecné a vychytené rady z internetu, ktoré aj tak často nefungujú.

Tým, že je každá z nás iná a jedinečná, každá z nás má achylovu pätu, na ktorej potrebuje popracovať úplne niekde inde. Preto verím, že tento tréning vás môže veľmi posunúť.

Posunúť najmä smerom k sebe.

Celkom opačným smerom, ako sme zvyknutí v našej západnej spoločnosti. Som presvedčená, že len cestou sebapoznania sa môžeme dopracovať k trvalej spokojnosti a rovnováhe.

Rovnováha je cesta k pevnému zdraviu a vitalite.


Predstavte si, že naskočíte na vlnu svojej vlastnej ženskej energie.

Predstavte si ten pocit, akoby ste sa práve vrátili domov.

Na miesto, kde je o vás postarané. Na miesto, kde sa cítite dobre presne taká, aká ste.

Predstavte si seba ako sa rozhodujete, ako konáte presne z tohoto miesta.

♥♥♥

Vaše kroky sú jasné a nezávislé od okolia.

 

Viete čo máte robiť. Ak niekedy neviete, zároveň viete, že aj tak je to v poriadku. Že tak je to správne, a vy si to môžete bez výčitiek svedomia dovoliť

Presne takto sa budete cítiť, keď naskočíte na vlnu svojej ženskej energie.

Je to presne tá vlna, v ktorej je ukrytá naša ženská sila.


Sila v jemnosti a citlivosti. Sila ukrytá v hĺbke. Presne tá sila, ktorú poznáme iba my ženy. A môže ju poznať každá z nás.

V tomto päťtýždňovom tréningu som zhrnula všetky moje vedomosti z dvojročného koučovacieho výcviku, vedomosti z oblasti výživy z dvojročnej školy čínskej dietetiky, a vedomosti zo seminárov kvantovej fyziky a šamanizmu.

Na to, aby som sa dopracovala tam, kde som teraz, som absolvovala veľa kurzov, prežila som veľa vo vlastnom živote, investovala som do môjho posunu veľa času a peňazí.

Mala som možnosť učiť sa od učiteľov známych po celom svete, a som za to veľmi vďačná.

Vďačná som aj za krízy a nepríjemné veci, ktoré ma na tejto ceste postretli.

Vďaka nim viem, že za každou transformáciou je ukrytá každodenná vedomá práca na sebe.


A vďaka tomu, že som toto všetko absolvovala, som pripravená posunúť ďalej. Sama viem, že na ceste sebapoznania je dobrý sprievodca na nezaplatenie.

 

ČO O MNE HOVORIA MOJI KLIENTI


Dlhé roky som riešila problémy v komunikácii v rodine. Navštívili sme rôznych odborníkov a nič sa nezlepšovalo. Na doporučenie som sa objednala na konzultáciu k pani Alenke. Pochopila som, že nepotrebujem meniť okolie, aby som mohla byť šťastná a oveľa viac. Vzťahy sa v krátkej dobe urovnali a odvtedy som k pani Alenke doporučila niekoľko žien z môjho okolia. S každou som v kontakte. Každá cíti veľký posun vo svojom živote. Ešte raz veľká vďaka!
Mudr. Jana Š.
Dlhé roky som nebola spokojná vo vzťahu, nemala som však odvahu pohnúť sa z miesta. Zmenou starých myšlienkových pochodov a stravy sa veľa zmenilo. Prestala som sa cítiť taká unavená a bezmocná. Začala som cítiť príval energie, zmenila som partnera aj zamestnanie. Prístup pani Alenky je veľmi citlivý, zároveň uvedomenia sú nesmierne oslobodzujúce. Ak riešite akýkoľvek problém, doporučujem. Tým, že sme pracovali vždy s konkrétnou situáciou, veľa vecí som pochopila z rôznych uhlov pohľadu.
Renata K.
Vo svojich 45rokoch som začala cítiť prázdnotu a márnosť. Deti začali byť samostatné a mala som pocit, že ma už nikto nepotrebuje. Starala som sa iba o ostatných a zabudla som na seba. Veľmi rýchlo som pochopila, že toto nie je cesta. Spoločne sme našli spôsob ako opäť nájsť radosť v plynutí každodenných dní. Život ma začal opäť baviť, začala som byť opäť zvedavá a aktívna. Za to veľké ďakujem.
Judita M.

AKÁ JE CENA TRÉNINGU


Všetko, čo ponúkam v tomto kurze mám odskúšané na vlastnej koži. Sú to odskúšané techniky, ktoré menia životy ľuďom po celom svete. Dôležitá pri vstupe do tréningu je ochota a chuť začať od seba. 

Cena online tréningu je

179€

V cene je kompletný 5 - týždňový tréning metódami, ktoré vyskúšali milióny ľudí po celom svete. Sú to metódy niekoľko tisíc rokov staré, napriek tomu im čas neubral na kráse. Pri našom uponáhľanom a stresujúcom spôsobe života sú o to potrebnejšie.

NASKOČ NA VLNU VLASTNEJ ŽENSKEJ ENERGIE ešte dnes, a začni žiť život podľa vlastných predstáv.

BONUSY K TRÉNINGU

OČISTA PODĽA 5 - ELEMENTOV

Kompletný návod na výživu podľa celých piatich týždňov. Všetko bude mať hlavu a pätu. Budeme vychádzať z receptov, ktoré som vytvorila pre jarnú očistu. Recepty sú výživné, chutné a nenáročné na prípravu. 

Dostanete odo mňa vysvetlenie a nákupné zoznamy.

Bonus v hodnote 39eur získate celkom zadarmo.


TECHNIKA MUNAY

Naučím vás krásne energetické cvičenie na posilnenie sebelásky. Je veľmi jednoduché. Môžete ho robiť tak často, ako budete cítiť. Zároveň je veľmi jednoduché.

Naučila som sa ho od veľkého učiteľa andskej tradície.

Bonus, ktorý poskytnem iba v tomto tréningu a na mojich súkromných konzultáciach. 


VIDEA Z MOJEJ KUCHYNE

Natočím pre vás krátke videa na základnú prípravu obilnín a strukovín. Rovnako si spoločne prejdeme nákupný zoznam a zoznámim vás s potravinami, ktoré možno nepoznáte. Povieme si o ich liečivých účinkoch na naše telo. Tieto videa budem pripravovať postupne podľa vašich požiadaviek.

Bonus, ktorý v praxi oceníte.

MOŽNO SI PRÁVE KLADIETE OTÁZKY


A naozaj to funguje?

To už záleží od vášho presvedčenia. Pokiaľ sa rozhodnete a začnete veriť, že je niečo väčšie ako vy samy, tak to bude fungovať na 100percent. Ja som to roky vedela. Nevedela som však, ako to mám uchopiť a uplatniť vo svojom živote. Cesta sebapoznania bola moja cesta. Bola to cesta často boľavá a stávalo sa mi, že som sa prichytila v situáciách, keď už som nemala chuť nič riešiť. Ono ma to však počkalo. Z môjho pohľadu je cesta sebapoznania jediná, ktorá za to stojí.

 

Internet je plný takýchto informácií. Prečo by som mala za to platiť?

Áno, internet je plný informácií. Prečo potom toľko ľudí v dnešnom svete nevie komunikovať so svojimi blízkymi, sú nešťastní vo svojich vzťahoch, nemajú odvahu na základné veci vo svojom živote? Pretože jedna vec je vedieť teóriu a druhá vec je žiť to naozaj. A bez každodenného cvičenia a tréningu to jednoducho nejde. Ako som písala vyššie, môžeme si vybrať ako bude vyzerať kvalita nášho života. Môže byť plná strachu, obáv, nespokojnosti, frustrácie alebo tam bude radosť, dobré vzťahy, odvaha spoznávať nové a naplnenie z práce. Všetko to môže vyzerať komplikovane, zároveň však ide o jednoduchosť v každodennom živote. Ide o kontakt so sebou a s prírodou. 

Prečo len strava nestačí?

Pretože mentálny zámer je vždy 80percent úspechu. Moja skúsenosť je taká, že správnou výživou vieme nášmu telu veľmi pomôcť. Pokiaľ však do toho vložíme ten správny mentálny zámer, veci sa začnú diať oveľa rýchlejšie. Ľudia na mojich konzultáciách ma neustále presviedčajú o tom, že náš myšlienkový svet, naše presvedčenia z detstva, naše predstavy o nás nám dokážu poriadne skomplikovať život. Iba kvôli našim myšlienkam nám chýba sebadôvera a občas to v nás kypí ako v tlakovom hrnci. 

   Tréning je práve pre vás:

 • Ak chcete žiť autentický život.
 • Ak chcete zlepšiť svoje zdravie.
 • Ak chcete zlepšiť svoje vzťahy.
 • Ak veríte, že nič nie je nemožné.

      Tréning pre vás nie je:

 • Ak nechcete na sebe pracovať.
 • Ak vám rola obete vyhovuje a nič nechcete meniť.
 • Ak chcete svoje zdravie zveriť do rúk lekárov a iných odborníkov.