OČISTI SVOJE TELO ZA 25 DNÍ

Tvojou odmenou bude život v takom tele, v ktorom sa budeš cítiť skvelo.

Možno si sa cítil/a v posledných dňoch oslabene, zraniteľne, možno pociťuješ neistotu, máš strach z budúcnosti a točíš sa v bludnom kruhu...Cítiš, že sa potrebuješ nadýchnuť, že potrebuješ nový svieži vánok do plachiet a nevieš ako na to.

Čo keby som ti ponúkla spôsob ako von zo začarovaného kruhu. Išiel/la by si so mnou do toho? Je to spôsob, ktorý mne sa osvedčil a sama sa neviem dočkať. Pozývam ťa do 25dňového kompletného detoxikačného programu podľa 5elementov. 25dní je dostatočne dlhý čas na to, aby si naštartoval/a premenu a začal/a sa cítiť tak, ako dávno túžiš.

Kompletný očistný program podľa 5elementov zameraný na hĺbkovú očistu na všetkých úrovniach - tela, mysle, ducha. Dopraj si 25dňovú očistu z pohodlia tvojho domova s mojim odborným doprovodom.

Prečo sa do toho pustiť?

 • Pretože sa zbavíš vyčerpania a nedostatku energie
 • Podporíš trávenie a s ním aj dobrú náladu a pozitívnu myseľ
 • Získaš nové návyky a to nie len v kuchyni
 • Pochopíš súvislosti medzi jedlom a tvojimi kilami navyše
 • Podporíš imunitu a tiež psychickú stabilitu správnym spôsobom stravovania
 • Oveľa lepšie začneš rozumieť svojmu telu

Príčinou týchto problémov býva často stresujúci životný štýl a zlá strava. Ponáhľame sa, často zjeme to, čo nám príde pod ruku, zabudli sme meditovať a oddychovať. Napriek tomu, že sme doma, naše hlavy sú plné strachujúcich myšlienok a obáv.

Nedávno mi kamarátka hovorí: „Ako to všetko stíhaš?“ Ja mám pocit, že vôbec nerobím nič špeciálne. Keď si predstavím seba pred desiatimi rokmi, sama tomu neverím. Jarná únava a jarné zmeny nálad som mala pravidelne, často ma bolievala hlava, imunitu som mala tiež na bode mrazu. A ako som to mala vtedy s emočným svetom a rozhodnutiami? Bola som nespokojná, v jednom kuse mi niečo vadilo na ostatných a kým som sa rozhodla niečo podniknúť, prešla večnosť. Ako prišla zmena? U mňa to bola najskôr zmena starých myšlienkových vzorcov. Pochopila som aká dôležitá je sebeláska a sebapoznanie. Následne prišli zmeny v strave a zmeny sa začali sa diať samé.

Preto si myslím, že najskôr sa potrebujeme zbaviť starého, aby mohlo prísť nové. Pri tele to platí dvojnásobne. Poďme teda spoločne najskôr zbaviť telo odpadu a všetkého, čo tam nepatrí, a poďme vytvoriť priestor pre nové.

Pusťte sa so mnou do očisty tela podľa 5elementov

Očisty často doporučujem mojim klientom na osobných konzultáciách a chodia mi výborné spätné väzby. Preto som sa rozhodla urobiť očistu on-line.
Alena DudášováCelostné výživové poradenstvo
Najskôr som sa nevedela odhodlať. Pod Alenkiným vedením to išlo ľahko, postupne som sa zbavila kožných problémov a schudla 5kíl.
Lívia S.
Nikdy predtým som nejedla obilniny, skôr som sa im vyhýbala. Bola som prekvapená koľko energie som zrazu mala. Únava sa celkom stratila a to bolo pre mňa naj. Potešilo ma aj, že som bola o dve kilá ľahšia.
Monika L.
Po dlhej dobe sa mi upravilo trávenie a zbavila som sa únavy. Vrele doporučujem! Taký návod som nedostala od žiadneho výživového poradcu predtým.
Danka K.
Predtým som bývala výbušná a náladová. Očistou sa to zmenilo. Spôsob stravovania som si preto nechala. U Alenki som bola aj na konštitučnej diagnostike a tiež vrele doporučujem.
Janka O.
Za mňa a moju účasť na očiste len toľko: existuje veľa rôznych veganskych alebo vegetariánskych návodov, ako sa stravovať, aké jedlá jesť, akým životným štýlom sa vydať. Všetko sú to však len také odvary, napodobeniny, ako hovoríme mi anglicky hovoriaci fakes. Človek sa z nich nič extra nedozvie, nič nové ho nenaučia a v konečnom dôsledku ho nikam neposunú. Tvoj kurz je však presne o niečom inom, rovnako ako celé tvoje kulinárske umenie. Presne si to zhrnula v posledných dvoch vetách tvojho mailiku. Uviedla si tam, že máme dbať na svoje pocity, myšlienky a na svoje taniere. Týmto by som v skratke vystihla asi všetko. Naučila som sa vďaka tebe, aké je dôležité povedať nie aj ľuďom s ktorými žijem, ktorých mám rada a ktorí sú súčasťou mojej rodiny. Naučila som sa selektovať tých dobrých a tých zlých, lebo to. že človek má okolo seba veľa ľudí, nemusí nutné znamenať že všetci sú v našom okolí len preto, aby nám robili dobre. Je dôležité riadiť sa sebou a svojimi pocitmi. Rozhodovať sa podľa seba pretože inak sa nikdy nerozhodneme správne. Veľmi dôležité je pozerať sa aj na to, čo jeme. V dnešnom globálnom svete sa pozornosť skôr upriamuje na predražené a exotické jedlá. Pritom my máme hotovú pokladnicu tu u nás doma. Strukoviny, cesnak, bylinky, jarné alebo jesenné ovocie. A vďaka tomuto si tvoju kuchyňu vážim. Pretože nie je iba o tom aby sme kupovali drahé a exportované veci, ale zameriavali sa aj na naše domáce suroviny, ktoré máme tak povediac rovno podnosom. Milá Alenka, ďakujem ti za tvoje krásne slová, za životnú filozofiu a za to, že si ma v mojom kulinárskom varení posunula určite 100 levelov vyššie. Teším sa na osobné stretnutie.
Tereza Búziková

Čo sa naučíte?

Získate konkrétne návody a vyskúšané techniky a postupy, ako svojmu telu dopriať každý deň to, čo potrebuje. Vaše telo nemusí vyzerať celkom podľa vašich predstáv, ale vy môžete ovplyvniť to, ako sa v ňom budete cítiť.

Čo tak tento rok prejsť od snívania k činom a začať konať?

V dnešnej dobe je veľa terapeutov, ktorí s týmito metódami pracujú a môžete si vybrať. Ja som stavila na jednoduchosť a pochopenie. Ide mi hlavne o to, aby každý z vás našiel odpoveď a zároveň riešenie práve na svoj problém. A presne tak vyzerá tento program so mnou. Dám vám množstvo návodov a receptov. Vo vašej réžii bude počúvať svoje telo a nájsť odpovede.

♥ Kto som a kam kráčam ♥

♥ Kde sú moje limity ♥

♥ Kde sú moje silné stránky ♥

♥ Čo ma baví a čo naopak unavuje ♥ 

Len vedomí prístup k sebe, svojmu telu, svojim emóciám, svojim pocitom a svojim myšlienkam dokáže zázraky.

Čo pre vás mám

 • 25dňový plán s komplet receptami na 15dní ale nebojte, vystačíme si s nimi počas celej očisty
 • Nákupný zoznam
 • Pitný režim
 • Každému elementu sa budeme venovať päť dni. Vysvetlenie ohľadom orgánov a spirituálnych esencií. Zároveň konkrétne cvičenia na posilnenie osobnosti. Budem vychádzať z môjho dvojročného koučovacieho tréningu. Metóda The Work je však určená pre všetkých, ktorí chcú začať od seba a sú ochotní zobrať zodpovednosť do vlastných rúk.
 • Každý bude mať moju emailovú podporu počas očisty. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať.
 • Doporučenia na výživové doplnky na podporu.
 • Podporná skupina na FB.
 • Osobnostný rozvoj - inšpirujúce videá a tréningy, literatúra.
 • Tipy na upratanie priestoru.

Prečo by ste si mali raz do roka dopriať očistu tela

Podporíte vnútorné orgány a tým samoliečiace schopnosti svojho tela.

Zbavíte sa únavy a bolesti hlavy.

Dáte voľnosť emóciam a pocitom vo svojom tele.

Pocítite vnútornú radosť.

V neposlednom rade – schudnete alebo naštartujete chudnutie.

Predstavte si 

 • Aké by to bolo, keby ste sa ráno prebúdzali vitálni a plní energie
 • Aké by to bolo, keby ste začali rozumieť a dôverovať svojmu telu
 • Aké by to bolo, keby ste prišli do práce a kámoška by sa s údivom v hlase opýtala: "Čo zo sebou robíš, keď tak dobre vyzeráš?"
 • Aké by to bolo ,keby ste si dovolili byť konečne sám/a sebou?
 • Aké by to bolo, keby ste mali sebaistotu v kuchyni aj v živote

NÁŠ ČAS JE VZÁCNY A NESTOJÍ ZA TO STRÁVIŤ NIEKOĽKO ROKOV ŽIVOTA METÓDOU POKUS - OMYL

Som nesmierne vďačná, že som sa prihlásila do skvelej jarnej očisty. Prihlásila som sa so zámerom schudnúť a dostala som oveľa viac. Okrem toho, že som schudla 4kilá na veľmi chutnej strave, som oveľa citlivejšia a vnímavejšia. Vedenie v Alenkinom podaní bolo jemné, pokojné a zároveň nabité informáciami. V budúcnosti sa určite veľmi rada prihlásim. Ešte raz ďakujem. Vrele môžem každému doporučiť.
Janka P.

Nečakajte na žiadny zázrak ani na princa na bielom koni. Vezmite zodpovednosť do vlastných rúk. 

Koľko vás to bude stáť?

90,- 45,- eur bez DPH

KTO PRE VÁS PROGRAM PRIPRAVIL?

Pripravila som ho ja 🙂 Volám sa Alena Dudášová, som nadšená sprievodkyňa celostnej výživy, expertka na varenie podľa 5 elementov, certifikovaná koučka. Celostný prístup som si obľúbila preto, lebo nikdy nerieši len dôsledky, ale hľadá príčiny. V tom je celé čaro PREMENY. 

Ak vo vás rastie túžba poznať viac seba a svoje telo, ak sa chcete zbaviť únavy a naštartovať samoliečiace procesy vo svojom tele, kliknite na tlačítko. Platí cena v predpredaji, tak neváhajte a poďte do toho! Kedy, keď nie teraz.

V prvých dvoch ročníkoch sa očisty zúčastnilo 120 žien a prečítajte si, čo o tomto programe povedali.

Milá Alenka, ešte raz by som Vám chcela poďakovať za všetky informácie, ktoré ste nám počas očisty poskytli, ale tiež za Váš úsmev, povzbudenie a pozitívnu energiu, ktorú vyžarujete. Prajem Vám, aby sa Vám darilo aj naďalej. Srdečne pozdravujem a verím, že sa aspoň virtuálne opäť stretneme.
Katarína
Alenka srdečná vďaka za odpovede, za povzbudzujúce slová, a hlavne za Vašu pozitívnu energiu, ktorú cítiť z každého Vášho slova a činu. Chcela by som sa objednať na osobnú konzultáciu.
Andrea L.
Rada by som Vám poďakovala za cenné informácie a hlavne prax, ktorú som získala pri varení receptov vďaka tomuto online programu. K stravovaniu podľa TČM som sa dostala cez workshop Zdravie ženy podľa TČM v Žiline, kde boli prvé základné info. Prečítala som knihu TAO - cesta zdravia od Zuny Vesan, takže nejaké základy som už vedela, len ku každej teórii treba aj prax, aby sa to dostalo do denného stravovania a života a práve tento program mi veľmi pomohol. Srdečne Vám ďakujem že ste to pre nás vymysleli, bolo to výborné. PS 1: za mňa najlepší recept bol mrkvovo-batátové pyré s ryžovo-pšenovými guličkami. Prajem pekný večer
Zuzka F.
Milá Alenka, chcem Ti naozaj zo srdca poďakovať za krásnu očistu. Veľmi sa mi páčilo, čo všetko si do toho zakomponovala, bolo to naozaj komplexne. Nie som ten typ, čo sa vrhá do očisty a chudnutia, všade ich je plno, a keď prejde to obdobie, všetci sa vracajú k starým zaužívaným návykom. Moje očakávanie boli, že prejdem na trochu iný, verím lepší spôsob stravovania, že sa za toto obdobie naučím používať suroviny, ktoré som doteraz nejedla, alebo len málo, napriek tomu, že viem, že sú zdravé. Pozorovanie vlastného emočného sveta na základe stravy, urobenie si času sám na seba a uvedomenie si kto sme, ako žijeme a prečo tak žijeme, boli pridanou hodnotou tohoto kurzu. Ja pokračujem! Vtiahla som do očisty celú rodinu. Na záver jedno veľké ďakujem a kedykoľvek budeš niečo podobné organizovať, idem do toho. Želám Ti veľa inšpirácie a energie.
Dáša M.

Obsah kurzu a jednotlivých tém


Téma 1: Úvod do očisty

 • VIDEO: Ako budovať základné návyky
 • VIDEO: Ako na pitný režim
 • VIDEO: Info pre žienky, ktoré túžia schudnúť
 • VIDEO: O káve
 • Info o potravinách, ktoré vynecháme a čím ich nahradiť
 • Inšpirujúca literatúra
 • Inšpirujúce recepty na každý deň

Téma 2: Fáza DREVO

 • VIDEO: Všetko čo potrebujete o tejto fáze a o orgánoch vo fáze drevo
 • VIDEO: Čo je riadená detoxikácia a detoxikačné symptómy
 • VIDEO: Ako pochopiť svoj ženský cyklus
 • Inšpirujúce recepty na každý deň

Téma 3: Fáza OHEŇ

 • VIDEO: O orgánoch srdiečka a tenkého čreva
 • VIDEO: O patogénoch a ako rozpoznávať signály tela
 • Motivačný film
 • Praktické intuitívne cvičenie
 • Inšpirujúce recepty na každý deň

Téma 3: Fáza ZEM

 • VIDEO: Ako podporovať orgány sleziny a žalúdka
 • VIDEO: Mentálny tréning ako sa nedostať do pasce svojho ega
 • Príčiny únavy a ako získať naspäť silu

Téma 4: Fáza KOV

 • VIDEO: Ako podporovať orgány pľúc a hrubého čreva
 • VIDEO: Očista kože
 • VIDEO: Stravovanie podľa ročných období

Téma 5: Fáza VODA

 • VIDEO: Ako sa starať o orgány obličiek a močového mechúra
 • VIDEO: Očista vodou a očistou priestoru
 • VIDEO: Ako sa stravovať po očiste

SKVELÝ BONUS

 • VIDEO: Tri lekcie jogy s lektorkou jogy a jogovej terapie Evkou Hulmanovou
 • VIDEO: Relaxácia na denné praktikovanie

Žiadny strach a premýšľanie nad tým, či to zvládnete. Nechajte sa doprevádzať a inšpirovať. 

Začnite dôverovať sebe a svojmu telu!

25 DŇOVÝ ONLINE PROGRAM 

 

Cena 90,- bez dph

Takto sa podporovali členovia počas programu

.....a život vám môže v dobrom slova zmysle celkom otočiť hore nohami 🙂 Takéto ohlasy na očistu po šiestich dňoch vždy veľmi potešia. 

Kurz si nekupujte pokiaľ

 • ...nie ste ochotní zmeniť svoje stravovacie návyky
 • ...nie ste ochotný/á venovať čas vareniu a vlastnému sebarozvoju
 • ...nie ste ochotný/á prebrať zodpovednosť za vlastné zdravie a radšej čakáte na zázrak
 • ...stále si myslíte, že na vine vašich problémov sú šetci ostatní a nechcete pripustiť iný uhol pohľadu

Chcete sa vo svojom tele cítiť skvelo?

MÁTE TRI MOŽNOSTI:

 • MOŽNOSŤ 1 - Zabudnúť na starostivosť
  ...a ďalej hovieť v nespokojnosti, alebo používať metódu pokus omyl

Potom to s najväčšou pravdepodobnosťou dopadne asi takto:

 • strávite dni v kuchyni a napriek tomu jedlá nebudú prospešné pre vaše trávenie
 • budete priberať aj z vody
 • donekonečna budete váľať vinu na svoje okolie
 • budete sa cítiť unavení, vyfľusnutí a bez energie
 • budú sa na vás lepiť choroby od výmyslu sveta
 • MOŽNOSŤ 2 - Zaplatiť stovky eur a zveriť sa do rúk odborníkov
  ...prečo nie? Ak máte dosť peňazí a energie. Žiadny odborník vám však nedá lepšie rady na pochopenie svojho tela ako vy sami.
 • MOŽNOSŤ 3 - Vstupte do jarnej očisty
  ...a začnite dôverovať svojmu telu na základe múdrostí, ktoré overil čas. Dobré jedlo a sebapoznanie je tá správna cesta pre každého.

POĎTE SI VYŠĽAPAŤ CESTIČKU DO SVOJHO VNÚTRA!

Často sa ma pýtate

Kde sa celý program bude konať?Všetko sa koná tu na internete, takže nemusíte nikde chodiť a všetko si môžete pozerať z pohodlia domova a presne vtedy, keď budete mať na to čas.
Ako dlho budem mať prístup k videám a materiálom?Získate vstup do členskej sekcie a získate prístup k materiálom na celých 300dní.
Je kurz pre mňa aj keď nechcem schudnúť?Áno, tento kurz vás naučí užívať si jedlo, zjednodušiť si život v kuchyni, lepšie rozumieť svojmu telu, naučíte sa uvoľniť, dôverovať a netlačiť na seba. Naučíte sa chápať to, čo vás oberá o energiu a bráni vám prejavovať v tele v radosti.
Čo keď zistím, že mi kurz nevyhovuje?Keď počas prvých troch dní zistíte, že kurz nie je pre vás a nič vám neprinesie, vrátim vám bez problémov peniaze.
Je kurz vhodný pre mňa, keď bývam často unavená a chorľavá?Vtedy vám program doporučujem všetkými desiatimi. Celý program je postavený na kvalitnej a plnohodnotnej strave, ktorá vás dobije energiou a zároveň má tú silu, že telo dokáže krásne zbavovať toxínov.

GARANCIA SPOKOJNOSTI JE U MŇA SAMOZREJMOSŤOU!

Keď po troch dňoch zistíte, že program vám nesedí, že vám nemá čo priniesť a nemáte sa čo o sebe naučiť, vrátim vám bez ďalších otázok peniaze.

                Záleží mi na tom, aby ste boli spokojní.