Očista tela podľa 5elementov

...alebo Očistou podporujeme imunitu, náladu, myslenie a štartujeme chudnutie

 • Tiež ste sa v týchto dňoch stratili a neviete sa naštartovať?
 • Máte množstvo plánov a žiadnu chuť na realizáciu?
 • Túžite naštartovať chudnutie a chýba vám motivácia?
 • Bolieva vás často hlava?
 • Pociťujete únavu?
 • Ťažko sa rozhodujete?
 • Máte veľa myšlienok a neviete ich usporiadať?
 • Ste precitlivelí a všetko sa vás dotkne?
 • Bojíte sa pustiť do nových vecí?

Príčinou býva často stresujúci životný štýl a zlá strava. Ponáhľame sa, často zjeme to, čo nám príde pod ruku, zabudli sme meditovať a oddychovať. Napriek tomu, že sme doma, naše hlavy sú plné strachujúcich myšlienok a obáv.

Nedávno mi kamarátka hovorí: „Ako to všetko stíhaš?“ Ja mám pocit, že vôbec nerobím nič špeciálne. Jarou som prešla v pohodičke a neviem sa dočkať leta. Keď si predstavím seba pred desiatimi rokmi, sama tomu neverím. Jarná únava a jarné zmeny nálad som mala pravidelne, často ma bolievala hlava, imunitu som mala tiež na bode mrazu. A ako som to mala vtedy s emočným svetom a rozhodnutiami? Bola som nespokojná, v jednom kuse mi niečo vadilo na ostatných a kým som sa rozhodla niečo podniknúť, prešla večnosť. Ako prišla zmena? U mňa to bola najskôr zmena starých myšlienkových vzorcov. Pochopila som aká dôležitá je sebeláska a sebapoznanie. Následne prišli zmeny v strave a zmeny sa začali sa diať samé.

Preto si myslím, že najskôr sa potrebujeme zbaviť starého, aby mohlo prísť nové. Pri tele to platí dvojnásobne. Poďme teda spoločne najskôr zbaviť telo odpadu a všetkého, čo tam nepatrí, a poďme vytvoriť priestor pre nové. Pusťte sa so mnou do očisty tela podľa 5elementov.

 

Očisty často doporučujem mojim klientom na osobných konzultáciách a chodia mi výborné spätné väzby. Preto som sa rozhodla urobiť očistu on-line.
Alena DudášováCelostné výživové poradenstvo
Najskôr som sa nevedela odhodlať. Pod Alenkiným vedením to išlo ľahko, postupne som sa zbavila kožných problémov a schudla 5kíl.
Lívia S.
Nikdy predtým som nejedla obilniny, skôr som sa im vyhýbala. Bola som prekvapená koľko energie som zrazu mala. Únava sa celkom stratila a to bolo pre mňa naj. Potešilo ma aj, že som bola o dve kilá ľahšia.
Monika L.
Po dlhej dobe sa mi upravilo trávenie a zbavila som sa únavy. Vrele doporučujem! Taký návod som nedostala od žiadneho výživového poradcu predtým.
Danka K.
Predtým som bývala výbušná a náladová. Očistou sa to zmenilo. Spôsob stravovania som si preto nechala. U Alenki som bola aj na konštitučnej diagnostike a tiež vrele doporučujem.
Janka O.

Očista podľa piatich elementov je na  upratanie v tele ako stvorená. Opäť sa nejedná len o toxíny na fyzickej úrovni. Poďme sa postupne zbaviť starých vzorcov v myslení, ktorých sa držíme a ktoré nám bránia posunúť sa dopredu.

Čo vás naučím?

Naučím vás počúvať svoje telo a vysvetlím vám, čo vám vaše chute a oslabenia chcú povedať. Možno potrebujete posilniť svoju pečeň, aby ste začali robiť tie správne rozhodnutia. Možno slezinu, aby ste sa prestali  motať vo svojich myšlienkach a začali ste sa starať aj o seba, nie len o ostatných. Možno práve vaše obličky volajú o pomoc, aby ste našli odvahu a nežili pod nadvládou strachu. Takto to funguje podľa teórie 5-ich elementov.

V tomto on-line kurze dostanete množstvo odpovedí na množstvo otázok.

Naučíte sa počúvať svoje telo a pochopíte, prečo sa chováte tak, ako sa chováte.

Toto ma nepresvedčilo, chcem čítať ďalej.

V dnešnej dobe je veľa terapeutov, ktorí s týmito metódami pracujú a môžete si vybrať. Ja som stavila na jednoduchosť a pochopenie. Ide mi hlavne o to, aby každý z vás našiel odpoveď a zároveň riešenie práve na svoj problém. A presne taká bude táto očista so mnou. Dám vám množstvo návodov a receptov. Vo vašej réžii bude počúvať svoje telo a nájsť odpovede.

♥ Kto som a kam kráčam ♥

♥ Kde sú moje limity ♥

♥ Kde sú moje silné stránky ♥

♥ Čo ma baví a čo naopak unavuje ♥ 

Len vedomí prístup k sebe, svojmu telu, svojim emóciám, svojim pocitom a svojim myšlienkam dokáže zázraky.

Čo pre vás mám:

 • 15dňový plán s komplet receptami na každý deň
 • Nákupný zoznam
 • Pitný režim
 • Každému elementu sa budeme venovať tri dni. Vysvetlenie ohľadom orgánov a spirituálnych esencií. Zároveň konkrétne cvičenia na posilnenie osobnosti. Budem vychádzať z môjho dvojročného koučovacieho tréningu. Metóda The Work je však určená pre všetkých, ktorí chcú začať od seba a sú ochotní zobrať zodpovednosť do vlastných rúk.
 • Každý bude mať moju emailovú podporu počas očisty. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať.
 • Doporučenia na výživové doplnky na podporu elementu Zem a Voda.
 • Podporná skupina na FB.

Prečo by ste si mali raz do roka dopriať očistu tela

Podporíte vnútorné orgány a tým samoliečiace schopnosti svojho tela.

Zbavíte sa únavy a bolesti hlavy.

Dáte voľnosť emóciam a pocitom vo svojom tele.

Pocítite vnútornú radosť.

V neposlednom rade – schudnete alebo naštartujete chudnutie.

Nečakajte na žiadny zázrak ani na princa na bielom koni. Vezmite zodpovednosť do vlastných rúk. Neváhajte sa pridať. Začíname 18.5. a ja vám budem plne k dispozícii.

Koľko vás to bude stáť?

Cena 15 - dňovej očity s kompletným návodom a mojim doprevádzaním je 39eur. Ak vás ponuka oslovila, neváhajte sa zúčastniť programu z pohodlia vášho domova. 

 

Kto pre vás očistu pripravil?

Pripravila som to pre vás ja:) Moje meno je Alena Dudášová a stravovaniu podľa 5elementov sa venujem asi desať rokov. Tento spôsob stravovania mi pomohol zbaviť sa viacerých zdravotných problémov, pomohol mi udržať váhu a čistú myseľ.

Dávno som pochopila, že strava a myslenie sú základom nášho spokojného života a zdravého života. A veľmi rada posuniem ďalej. 

Ak vo vás rastie túžba poznať viac seba a svoje telo, ak sa chcete zbaviť únavy a naštartovať samoliečiace procesy vo svojom tele, kliknite na tlačítko. Platí cena v predpredaji, tak neváhajte a poďte do toho! Kedy, keď nie teraz.

♥♥♥