Poďme spoločne krok po kroku vyčistiť svoje telo a prostredie, v ktorom žijeme. Podporíme prirodzenú očistu tela výživou podľa princípov 5 - elementov a správnymi návykmi.

Vaša sprievodkyňa Alenka

Životný štýl moderného človeka vedie k tomu, že pravidelne prichádzame do kontaktu s toxínmi. Nachádzajú sa všade okolo - vo vode, vo vzduchu, v potravinách. Do nášho tela sa dostávajú denne cez jedlo, ktoré konzumujeme, vzduch, ktorý dýchame. Naša strava býva málokedy pestrá a vyvážená. Žijeme pod tlakom. Denne nás valcujú emócie, málo spíme a na elektrosmog nekladieme dôraz. Používame kozmetiku, ktorá je plná chémie. Takto naše vnútorné orgány slabnú, naša imunita je oslabená, a sme deň za dňom chorľavejší a unavenejší.

Pre koho je očista vhodná?

 • Cítite sa unavení a bez života?
 • Necítite sa vo svojom tele spokojne a šťastne?
 • Vracajú sa vám choroby, ktoré ste už niekoľkokrát liečili?
 • Trápia vás kožné problémy, vyrážky a alergie?
 • Mávate tráviace ťažkosti?

Už ste vyskúšali toho toľko - zobali ste zázračné pilulky, miešali ste zázračné koktejly, držali hladovky od výmyslu sveta, vynechali ste vyprážané, ráno nalačno ste cvičili základné cviky, ktoré vám poradila super odborníčka???

...a predsa nič nefungovalo?

Počiatočná radosť z úspechu sa nedostavila. Úplne ste sa stratili. Priško veľké sklamanie. To večné počítanie kalórií a stráženie si jedálnička. Tie večné príkazy a zákazy. " To môžte! Hento v žiadnom prípade!" Veľmi dobre vám rozumiem. Sama som hľadala roky. Chcela som schudnúť alebo aspoň si udržať váhu. Chcela som sa lepšie cítiť. Chcela som podporiť trávenie a cítiť sa ľahšie a sviežejšie. Chcela som sa zbaviť únavy. Tak som sa snažila, až sa objavili zdravotné ťažkosti a telo dalo stopku. Až vtedy som sa naučila, že môžem jesť vlastne všetko. Len nie naraz a hocikedy. Tiež som prvý krát vyskúšala spôsob výživy podľa 5-elementov, kde sa kladie dôraz na ročné obdobie a prirodzené potraviny. A ako som vyskúšala, už som neprestala. Vrátila sa stratená energia, schudla som 9kíl, upravila sa psychika a celkové zdravie. 

Pretože viem, aké to je byť na to sama, pripravila som pre vás program

VEDENEJ OČISTY PODĽA 5 - ELEMENTOV

Detoxikácia nie je pre naše telo nič nové. Naše detské telá, keď ešte neboli zaťažené životným štýlom vedeli tieto procesy robiť prirodzene a bez problémov. V dospelosti však potrebujeme nášmu telu pomôcť a podporiť ho. Tou správnou stravou, tými správnymi návykmi. Potrebujeme pre podporu nášho zdravia naštartovať celkom nový životný štýl.

Očisty často doporučujem mojim klientom na osobných konzultáciách a chodia mi výborné spätné väzby. Preto som sa rozhodla urobiť očistu on-line.
Alena DudášováCelostné výživové poradenstvo
Najskôr som sa nevedela odhodlať. Pod Alenkiným vedením to išlo ľahko, postupne som sa zbavila kožných problémov a schudla 5kíl.
Lívia S.
Nikdy predtým som nejedla obilniny, skôr som sa im vyhýbala. Bola som prekvapená koľko energie som zrazu mala. Únava sa celkom stratila a to bolo pre mňa naj. Potešilo ma aj, že som bola o dve kilá ľahšia.
Monika L.
Po dlhej dobe sa mi upravilo trávenie a zbavila som sa únavy. Vrele doporučujem! Taký návod som nedostala od žiadneho výživového poradcu predtým.
Danka K.
Predtým som bývala výbušná a náladová. Očistou sa to zmenilo. Spôsob stravovania som si preto nechala. U Alenki som bola aj na konštitučnej diagnostike a tiež vrele doporučujem.
Janka O.
Za mňa a moju účasť na očiste len toľko: existuje veľa rôznych veganskych alebo vegetariánskych návodov, ako sa stravovať, aké jedlá jesť, akým životným štýlom sa vydať. Všetko sú to však len také odvary, napodobeniny, ako hovoríme mi anglicky hovoriaci fakes. Človek sa z nich nič extra nedozvie, nič nové ho nenaučia a v konečnom dôsledku ho nikam neposunú. Tvoj kurz je však presne o niečom inom, rovnako ako celé tvoje kulinárske umenie. Presne si to zhrnula v posledných dvoch vetách tvojho mailiku. Uviedla si tam, že máme dbať na svoje pocity, myšlienky a na svoje taniere. Týmto by som v skratke vystihla asi všetko. Naučila som sa vďaka tebe, aké je dôležité povedať nie aj ľuďom s ktorými žijem, ktorých mám rada a ktorí sú súčasťou mojej rodiny. Naučila som sa selektovať tých dobrých a tých zlých, lebo to. že človek má okolo seba veľa ľudí, nemusí nutné znamenať že všetci sú v našom okolí len preto, aby nám robili dobre. Je dôležité riadiť sa sebou a svojimi pocitmi. Rozhodovať sa podľa seba pretože inak sa nikdy nerozhodneme správne. Veľmi dôležité je pozerať sa aj na to, čo jeme. V dnešnom globálnom svete sa pozornosť skôr upriamuje na predražené a exotické jedlá. Pritom my máme hotovú pokladnicu tu u nás doma. Strukoviny, cesnak, bylinky, jarné alebo jesenné ovocie. A vďaka tomuto si tvoju kuchyňu vážim. Pretože nie je iba o tom aby sme kupovali drahé a exportované veci, ale zameriavali sa aj na naše domáce suroviny, ktoré máme tak povediac rovno podnosom. Milá Alenka, ďakujem ti za tvoje krásne slová, za životnú filozofiu a za to, že si ma v mojom kulinárskom varení posunula určite 100 levelov vyššie. Teším sa na osobné stretnutie.
Tereza Búziková

VEDENÁ PRIRODZENÁ

DETOXIKÁCIA TELA

25 - dňový online program 

♥ Predstavte si, že poznáte presne potreby svojho tela♥

♥  Viete ako na únavu a zostať vitálni do vysokého veku♥

♥ S ľahkosťou dokážete podporiť trávenie a ľahkosť tela ♥

♥ Máte energiu tvoriť a vymýšľať nové projekty♥ 

Len vedomí prístup k sebe, svojmu telu, svojim emóciám, svojim pocitom a svojim myšlienkam dokáže zázraky.

Čo pre vás mám

 • 25dňový plán s komplet receptami na 15dní ale nebojte, vystačíme si s nimi počas celej očisty
 • Nákupný zoznam
 • Pitný režim
 • Každému elementu sa budeme venovať päť dni. Vysvetlenie ohľadom orgánov a spirituálnych esencií. Zároveň konkrétne cvičenia na posilnenie osobnosti. Budem vychádzať z môjho dvojročného koučovacieho tréningu. Metóda The Work je však určená pre všetkých, ktorí chcú začať od seba a sú ochotní zobrať zodpovednosť do vlastných rúk.
 • Každý bude mať moju emailovú podporu počas očisty. V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať.
 • Doporučenia na výživové doplnky na podporu.
 • 25dní podpory, inšpirácie v uzatvorenej FB skupine
 • Vstup do členskej sekcie na 1celý rok.
 • Tipy na upratanie priestoru.

Ako online kurz funguje?

 • Po uhradení čiastky vám pošlem info emailom. Tiež vám pošlem prístupy do členskej sekcie. Všetky materiály budete mať dostupné po dobu 150dní.
 • Počas očisty vám pošlem minimálne 10emailov a upozorním vás na všetky dôeležité kroky.
 • Nákupný zoznam a všetky recepty sú k dispozícii v členskej sekcii na stiahnutie. Informácie v členskej sekcii sa vám budú otvárať postupne.
 • Na nič nebudete sami. Okrem mojej podpory získate podporu spoločne naladených ľudí vo FB skupine.

CENA KURZU

Len teraz zaplatíte namiesto 170€ s DPH iba 85€ s DPH

KTO PRE VÁS PROGRAM PRIPRAVIL?

Pripravila som ho ja 🙂 Volám sa Alena Dudášová, som nadšená sprievodkyňa celostnej výživy, expertka na varenie podľa 5 elementov, certifikovaná koučka. Celostný prístup som si obľúbila preto, lebo nikdy nerieši len dôsledky, ale hľadá príčiny. V tom je celé čaro PREMENY. 

Ak vo vás rastie túžba poznať viac seba a svoje telo, ak sa chcete zbaviť únavy a naštartovať samoliečiace procesy vo svojom tele, kliknite na tlačítko. Platí cena v predpredaji, tak neváhajte a poďte do toho! Kedy, keď nie teraz.

V prvých dvoch ročníkoch sa očisty zúčastnilo 150 žien a prečítajte si, čo o tomto programe povedali.

Milá Alenka, ešte raz by som Vám chcela poďakovať za všetky informácie, ktoré ste nám počas očisty poskytli, ale tiež za Váš úsmev, povzbudenie a pozitívnu energiu, ktorú vyžarujete. Prajem Vám, aby sa Vám darilo aj naďalej. Srdečne pozdravujem a verím, že sa aspoň virtuálne opäť stretneme.
Katarína
Alenka srdečná vďaka za odpovede, za povzbudzujúce slová, a hlavne za Vašu pozitívnu energiu, ktorú cítiť z každého Vášho slova a činu. Chcela by som sa objednať na osobnú konzultáciu.
Andrea L.
Rada by som Vám poďakovala za cenné informácie a hlavne prax, ktorú som získala pri varení receptov vďaka tomuto online programu. K stravovaniu podľa TČM som sa dostala cez workshop Zdravie ženy podľa TČM v Žiline, kde boli prvé základné info. Prečítala som knihu TAO - cesta zdravia od Zuny Vesan, takže nejaké základy som už vedela, len ku každej teórii treba aj prax, aby sa to dostalo do denného stravovania a života a práve tento program mi veľmi pomohol. Srdečne Vám ďakujem že ste to pre nás vymysleli, bolo to výborné. PS 1: za mňa najlepší recept bol mrkvovo-batátové pyré s ryžovo-pšenovými guličkami. Prajem pekný večer
Zuzka F.
Milá Alenka, chcem Ti naozaj zo srdca poďakovať za krásnu očistu. Veľmi sa mi páčilo, čo všetko si do toho zakomponovala, bolo to naozaj komplexne. Nie som ten typ, čo sa vrhá do očisty a chudnutia, všade ich je plno, a keď prejde to obdobie, všetci sa vracajú k starým zaužívaným návykom. Moje očakávanie boli, že prejdem na trochu iný, verím lepší spôsob stravovania, že sa za toto obdobie naučím používať suroviny, ktoré som doteraz nejedla, alebo len málo, napriek tomu, že viem, že sú zdravé. Pozorovanie vlastného emočného sveta na základe stravy, urobenie si času sám na seba a uvedomenie si kto sme, ako žijeme a prečo tak žijeme, boli pridanou hodnotou tohoto kurzu. Ja pokračujem! Vtiahla som do očisty celú rodinu. Na záver jedno veľké ďakujem a kedykoľvek budeš niečo podobné organizovať, idem do toho. Želám Ti veľa inšpirácie a energie.
Dáša M.

Obsah kurzu a jednotlivých tém


Téma 1: Úvod do očisty

 • VIDEO: Ako budovať základné návyky
 • VIDEO: Ako na pitný režim
 • VIDEO: Info pre žienky, ktoré túžia schudnúť
 • VIDEO: O káve
 • Info o potravinách, ktoré vynecháme a čím ich nahradiť
 • Inšpirujúca literatúra
 • Inšpirujúce recepty na každý deň

Téma 2: Fáza DREVO

 • VIDEO: Všetko čo potrebujete o tejto fáze a o orgánoch vo fáze drevo
 • VIDEO: Čo je riadená detoxikácia a detoxikačné symptómy
 • VIDEO: Ako pochopiť svoj ženský cyklus
 • Inšpirujúce recepty na každý deň

Téma 3: Fáza OHEŇ

 • VIDEO: O orgánoch srdiečka a tenkého čreva
 • VIDEO: O patogénoch a ako rozpoznávať signály tela
 • Motivačný film
 • Praktické intuitívne cvičenie
 • Inšpirujúce recepty na každý deň

Téma 3: Fáza ZEM

 • VIDEO: Ako podporovať orgány sleziny a žalúdka
 • VIDEO: Mentálny tréning ako sa nedostať do pasce svojho ega
 • Príčiny únavy a ako získať naspäť silu

Téma 4: Fáza KOV

 • VIDEO: Ako podporovať orgány pľúc a hrubého čreva
 • VIDEO: Očista kože
 • VIDEO: Stravovanie podľa ročných období

Téma 5: Fáza VODA

 • VIDEO: Ako sa starať o orgány obličiek a močového mechúra
 • VIDEO: Očista vodou a očistou priestoru
 • VIDEO: Ako sa stravovať po očiste

SKVELÝ BONUS

 • VIDEO: Tri lekcie jogy s lektorkou jogy a jogovej terapie Evkou Hulmanovou
 • VIDEO: Relaxácia na denné praktikovanie

Žiadny strach a premýšľanie nad tým, či to zvládnete. Nechajte sa doprevádzať a inšpirovať. 

Začnite dôverovať sebe a svojmu telu!

25 DŇOVÝ ONLINE PROGRAM 

 

 LEN TERAZ ZA 85€

Takto sa podporovali členovia počas programu

.....a život vám môže v dobrom slova zmysle celkom otočiť hore nohami 🙂 Takéto ohlasy na očistu po šiestich dňoch vždy veľmi potešia. 

Kurz si nekupujte pokiaľ

 • ...nie ste ochotní zmeniť svoje stravovacie návyky
 • ...nie ste ochotný/á venovať čas vareniu a vlastnému sebarozvoju
 • ...nie ste ochotný/á prebrať zodpovednosť za vlastné zdravie a radšej čakáte na zázrak
 • ...stále si myslíte, že na vine vašich problémov sú šetci ostatní a nechcete pripustiť iný uhol pohľadu

Chcete sa vo svojom tele cítiť skvelo?

MÁTE TRI MOŽNOSTI:

 • MOŽNOSŤ 1 - Zabudnúť na starostivosť
  ...a ďalej hovieť v nespokojnosti, alebo používať metódu pokus omyl

Potom to s najväčšou pravdepodobnosťou dopadne asi takto:

 • strávite dni v kuchyni a napriek tomu jedlá nebudú prospešné pre vaše trávenie
 • budete priberať aj z vody
 • donekonečna budete váľať vinu na svoje okolie
 • budete sa cítiť unavení, vyfľusnutí a bez energie
 • budú sa na vás lepiť choroby od výmyslu sveta
 • MOŽNOSŤ 2 - Zaplatiť stovky eur a zveriť sa do rúk odborníkov
  ...prečo nie? Ak máte dosť peňazí a energie. Žiadny odborník vám však nedá lepšie rady na pochopenie svojho tela ako vy sami.
 • MOŽNOSŤ 3 - Vstupte do jarnej očisty
  ...a začnite dôverovať svojmu telu na základe múdrostí, ktoré overil čas. Dobré jedlo a sebapoznanie je tá správna cesta pre každého.

POĎTE SI VYŠĽAPAŤ CESTIČKU DO SVOJHO VNÚTRA!

Často sa ma pýtate

Kde sa celý program bude konať?Všetko sa koná tu na internete, takže nemusíte nikde chodiť a všetko si môžete pozerať z pohodlia domova a presne vtedy, keď budete mať na to čas.
Ako dlho budem mať prístup k videám a materiálom?Získate vstup do členskej sekcie a získate prístup k materiálom na celý 1rok.
Je kurz pre mňa aj keď nechcem schudnúť?Áno, tento kurz vás naučí užívať si jedlo, zjednodušiť si život v kuchyni, lepšie rozumieť svojmu telu, naučíte sa uvoľniť, dôverovať a netlačiť na seba. Naučíte sa chápať to, čo vás oberá o energiu a bráni vám prejavovať v tele v radosti.
Čo keď zistím, že mi kurz nevyhovuje?Keď počas prvých troch dní zistíte, že kurz nie je pre vás a nič vám neprinesie, vrátim vám bez problémov peniaze.
Je kurz vhodný pre mňa, keď bývam často unavená a chorľavá?Vtedy vám program doporučujem všetkými desiatimi. Celý program je postavený na kvalitnej a plnohodnotnej strave, ktorá vás dobije energiou a zároveň má tú silu, že telo dokáže krásne zbavovať toxínov.

GARANCIA SPOKOJNOSTI JE U MŇA SAMOZREJMOSŤOU!

Keď po troch dňoch zistíte, že program vám nesedí, že vám nemá čo priniesť a nemáte sa čo o sebe naučiť, vrátim vám bez ďalších otázok peniaze.

                Záleží mi na tom, aby ste boli spokojní.