Ryžová očistná kúra

Bývate často unavení? Skúšate na podporu svojho zdravia rôzne spôsoby od liekov, byliniek, doplnkov výživy a výsledky stále nie sú také, ako by ste očakávali? Snažíte sa opakovane neúspešne schudnúť pár kíl? Trpíte často bolesťami hlavy? Trápia vás kožné problémy? Máte oslabenú imunitu?

Návod na 4 - dňovú očitu tela zdarma

Ak vás trápia podobné problémy a ťažkosti nemusíte len doma sedieť a sťažovať na všetkých okolo. Ak vám tvrdia, že to tak má byť, nemusíte im veriť a prežívať každý deň. Máte dve možnosti – môžete siahnúť po tabletkách a začať potlačovať všetky príznaky. Ja tomu hovorím signály tela. Alebo môžete začať riešiť príčiny.

Na trhu je dnes množstvo možností ako situáciu zmeniť prirodzenou cestou. Môžete sa pozrieť na príčiny svojich problémov prostredníctvom čínskej medicíny, môžete študovať na internete ako to robia ostatní, môžete vyskúšať spôsoby, ktoré sa vám pozdávajú napríklad bylinky.

Jednou z ciest, ktorá nakopne vaše telo je ryžová očistná kúra. Zbavíte telo toxínov prostredníctvom ryže natural a zeleniny. Žiadne podivné preparáty za drahé peniaze. Za vyskúšanie nedáte nič.

Bude vás to stáť len trochu času pri sporáku a trochu sebazaprenia vydržať. Nič však svetobojné, pretože pri kúre budete nasýtení a zároveň ryža natural bude v tele robiť to, čo má. Ryžu natural rada nazývam aj vedomou potravinou, pretože v tele vždy zacieli tam, kde je to práve potrebné a žiadúce.

Ryžovú kúru vyskúšali vo svete už milióny ľudí

 • Objavte princípy vzácnej ryžovej kúry a prirodzenou cestou naštartujte ozdravné procesy svojho tela.
 • Nechajte sa inšpirovať a viesť. Zadarmo do emailu vám pošlem kompletný návod.
 • Prestaňte čakať na princa na bielom koni, že vylieči vaše zdravotné problémy. Vezmite zodpovednosť do vlastných rúk. Jednoducho zadajte svoj email a môžete začať už dnes.

Čo vás čaká....

Pripravila som pre vás emailový kurz zdrama, kde sa krok po kroku naučíte základné princípy očisty tela, ktoré okrem mňa využívajú milióny ľudí po celom svete.

 

 • EMAIL č.1: príprava na ryžovú kúru. Čo pred kúrou môžete pre seba urobiť a aké potraviny nakúpiť.
 • EMAIL č. 2 - 5: Každý deň po dobu štyroch dní vám pošlem kompletný návod, čo počas dňa jesť a samozrejme pitný režim. Nemusíte sa obávať, že to bude len bezduché pojedanie ryže ako čítate na mnohých stránkach na internete. Povolená je zelenina a strukoviny. V akej forme sa dozviete každý deň vo vašej emailovej schránke.

Fakty o ryžovej kúre...

Významný učiteľ tradičnej medicíny a filozofie ďalekého východu Zeané Lao Shin, ktorý bol zakladateľom jedného smeru makrobiotiky v Rakúsku, zaviedol úspešne ryžovú kúru a pomohol tak mnohým ľuďom vyliečiť sa z chronických chorôb ako rakovina, psoriáza, alergie a veľa iných.

Pôstne obdobie v minulosti malo svoj obrovský význam pre zdravie človeka. Vyčistil sa organizmus, odľahčilo telo a tým sa zabránilo jarnej únave aj povianočnej chrípke. Človeka to naladilo pozitívne na celý rok.

Aká ryža je pri ryžovej kúre najvhodnejšia...

Ryžovú kúru s liečivými účinkami robíme iba s celozrnnou ryžou natural. Biela ryža nie je vhodná, pretože má 3 až 7 krát menej minerálnych látok, vitamínov, vlákniny. Kúra s bielou ryžou by bola nie len neúčinná, ale mohla by mať na naše zdravie aj škodlivé účinky. Bielu ryžu uviedli prvý krát na trh šanghajskí obchodníci v roku 1926 z komerčných dôvodov. Malo to katastrofálne zdravotné následky.

Čo robí ryžu natural výnimočnou...

 • Obsahuje z obilnín najhodnotnejšie bielkoviny / s využiteľnosťou 70% a predstihuje aj mäso/.
 • Obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok – B1, B2,B3, vitamíny E, draslík, fosfor, kremík, zinok, vápnik, horčík, selén.
 • Obsahuje vysoké množstvo vlákniny.
 • Je zdrojom betaglukénu – rozvetvený polysacharid, ktorý podporuje tvorbu a aktivitu makrofágov, ktoré sú najdôležitejšou zložkou bunkovej imunity.
 • Má značný obsah kyseliny glukurónovej, ktorá sa za pomoci enzýmu glukuronidázy viaže s cudzorodými, ťažko odbúrateľnými jedovatými látkami, ktoré je potom telo schopné vylúčiť a zbaviť sa ich.
 • Podporuje činnosť ciev, stabilizuje hladinu cukru v krvi a pomáha chudnúť, preto je mimoriadne vhodná pri redukčných diétach.

Prečítajte si články k téme...

Pridajte sa aj vy k miliónom spokojných ľudí na celom svete. Zistite ako funguje jednoduchý a zároveň mocný návod na podporu zdravia.