Babie leto - slezina - slinivka - žalúdok

V akom stave je naše trávenie, v takom stave je naše fyzické a psychické zdravie. To sú nestarnúce fakty. Zem je aj tzv. prechodovou fázou medzi obdobiami. Zároveň platí pravidlo - ak chceme aby akákoľvek transrformácia v tele začala, musia byť orgány Zeme v poriadku.

Táto stránka sa pripravuje...

Ako posilniť náš stred  orgány sleziny - slinivky a žalúdka. Na tejto téme si dávam obzvlášť záležať. Pretože od toho, aké máme trávenie sa odvíja naše fyzické a psychické zdravie. 

Tak ako jeme nie len vyzeráme, tak sa cítime a tak aj premýšľame. Vy zatiaľ prijímajte dary našej Matky Zeme a užívajte leto.

Lebo LETO by malo byť o radosti 🙂

S láskou pre vás pripravuje 

Alenka

Pravidelne posielam dávku zdravých receptov z mojej kuchyne. Nenechajte si ich ujsť a nebojte sa aj vy čarovať vo svojej kuchyni. Podporte zdravie aj náladu sebe, aj svojim najbližším.

Vaše osobné údaje budeme (pod firmou Alena Dudášová) spracovávať v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracovaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každom emailu. Zásady spracovania osobných údajov.

Tu nájdete inšpiráciu na jar a leto. Spracované podľa princípov 5elementov. Zdarma pre vás.

DREVO - JAR

PEČEŇ A ŽLČNÍK
Jar - pečeň a žlčník - problémy- doporučené potraviny - tipy a nápady.

OHEŇ - LETO

SRDCE A TENKÉ ČREVO
Leto - srdce a tenké črevo - problémy - doporučené potraviny - tipy a nápady.