HĽADÁŠ MOŽNOSŤ PODNIKANIA

A NEVIEŠ KDE ZAČAŤ?

Volám sa Alena Dudášová a podnikám od roku 1993. Podnikanie mi už roky poskytuje hojnosť a slobodu, po ktorej veľa ľudí len túži. Nie, vždy to nebola prechádzka ružovou záhradou. Roky som hľadala smer svojho podnikania. Keď som ho našla, tak som musela zmeniť veľa svojich mentálnych vzorcov a presvedčení, aby hojnosť ku mne prúdila. Bola to cesta plná osobných výziev a cesta, ktorá vyžadovala robiť kroky dopredu. V roku 2019 som svoje podnikanie posunula aj do online sveta. Skúsenosti som nabrala u najlepších učiteľov online marketingu na Slovensku a v Čechách. Do vzdelania ako podnikať online som investovala veľa peňazí, neľutujem však ani jedno jedinké euro. Investícia sa mi niekoľkokrát vrátila, a prišiel čas svoje poznanie posunúť a podnikanie rozšíriť.

Ak chceš, ukážem Ti jednu z ciest k hojnosti a slobode 

PRAJEŠ SI VO SVOJOM ŽIVOTE?

Žiariť a byť slobodná/ý.

Byť pánom svojho času.

Otvoriť cestu k hojnosti a bohatstvu.

ZAČNI TU A TERAZ!

Ak máš chuť zlepšiť svoju finančnú situáciu alebo možno začať podnikať a minimálnou investíciou, tak mám pre Teba ponuku. Možno si hovoríš, že takých tu už bolo, že sú to len prázdne reči, tak Ti len prezradím, že na začiatku tejto spolupráce som sa aj zariekala, že nikdy takéto nič robiť nebudem. O čo sa jedná? O predaj produktov pre harmóniu a podporu zdravia. Pokým som sama produkty nevyskúšala, pokým sa neobjavili klienti s vyliečenými cystami, so zlepšením stavu pokožky a vlasov, klienti, ktorí sa zbavili bolesti kosti a kĺbov, so zlepšeným psychickým stavom, tak som nemala odvahu ponúkať produkty, nie ešte vytvoriť si z predaja produktov nejaký príjem.

Všetko sa však rýchlo otočilo fenomenálnymi výsledkami s užívaním produktov, tiež ma presvedčil prepracovaný odmeňovací systém firmy a prepracovaný vzdelávací program. Nemusíš byť ani výživový poradca, nepotrebuješ mať ani vzdelanie v oblasti zdravia. Firma poskytuje kompletný vzdelávací program. A čo je úplne super správa, okrem mojej podpory v oblasti marketingu získaš aj podporu firmy. To, čo potrebuješ je motivácia, chuť vzdelávať sa a samozrejme čas. Tvoje výsledky budú závislé od Tvojho zanietenia a času, ktorý sa rozhodneš venovať pre svoj rast.

Už nikdy nemusíš zažiť ten pocit, že si na to sám/a!

DOVOĽ SI


Oslobodiť sa od záťaží a blokov, ktoré bránia Tvojmu rozletu a žitiu života podľa Tvojich najtajnejších prianí a predstáv.

Vydaj sa (aj so mnou) na úžasnú cestu, poznaj nových ľudí, dovoľ si vykročiť zo svojej komfortnej zóny, a poď prežívať život plný magických chvíľ.

   ČO ŤA ČAKÁ


Celkom nové možnosti

Možnosti podnikania naplno alebo popri zamestnaní. Skvelé finančné ohodnotenie podľa času, ktorý si dovolíš venovať Tvojmu rastu. Noví ľudia, ktorí posúvajú dopredu. Možnosť učiť sa nové veci. Dobrý pocit z toho, že môžeš zlepšovať ľuďom okolo Teba zdravie. Priestor v uzatvorenej skupine pre členov. Moja podpora. Zázemie v špičkovej firme. 

                          MOŽNO ŤA PRÁVE NAPADAJÚ MYŠLIENKY...


  • Jeeežiši, takých tu už bolo...
  • Ja som to už skúšala, mne sa to nikdy nemôže podariť....
  • Tak na toto ja nenaletím, samé sľuby a peniaze nikde...
  • Som introvert, neviem sa prezentovať...

Poď naštartovať svoje podnikanie

Tvoja súčasná situácia je len a len Tvoje rozhodnutie. Je závislá na tom ako premýšľaš, aké presvedčenia si so sebou nesieš. Ty si strojcom svojho života. Zmena nefunkčných presvedčení Ťa privedie k bohatstvu a hojnosti.

OBJAV SLOBODU V PODNIKANÍ A ŽIVOTE