Pripravila som pre vás

Vitajte na stránkach novovytvoreného projektu Harmonizuj svoje trávenie. Keď sa naučíme stravovať sa v súlade sami so sebou, keď sa naučíme podporovať a neoslabovať orgány stredu, keď sa naučíme podporovať mikrobióm a dobré baktérie, môžeme pocítiť zmeny na všetkých úrovniach. Pri tvorbe stránky som využila všetky moje vedomosti z čínskej medicíny, západnej medicíny a tiež ajurvédy.  Nastavením správneho stravovania som už pomohla stovkám mojich klientov na kurzoch a konzultáciách. Už malou zmenou v jedálničku môžeme značne ovplyvniť svoje zdravie. Keď pridáme k tomu fantastické doplnky výživy, tak úspech je zaručený. V projekte nájdete inšpiráciu ako na skvelé harmonizačné recepty, tak doplnky výživy, ktoré si zamilujete rovnako, ako ja.

VIDEÁ A WEBINÁRE

Bolesti brucha, nadúvanie, crohnova choroba, Ulcerózna kolitída

RECEPTY

Harmonizačné recepty prevažne podľa teórie 5 - elementov na podporu trávenia

HARMONELO

Produkty svetovej kvality na podporu zdravia. Budete ich milovať

Prečo je dôležité Harmonizovať Svoje Trávenie?

Na svete je veľké množstvo spôsobov stravovania. Napriek tomu, že sa odlišujú, tak jedno pravidlo predsa len potrebujeme dodržať, aby sme sa dobre cítili. Musí nám to dobre tráviť! A čo dosiahnete, keď začnete svoje trávenie harmonizovať?

ZLEPŠENIE ZDRAVIA A PREVENCIA VOČI CHOROBÁM

Múdri ľudia vedia, že imunita a odolnosť voči chorobám sídli v našich črevách. Záleží od toho, aké črevné prostredie si pestujeme a ako sa o svoj mikrobióm staráme.

PODPORA EMOČNEJ STABILITY

Najnovšie výskumy potvrdzujú, že naša dobrá nálada záleží tiež od toho v akom stave je náš mikrobióm. Prevaha dobrých baktérií v črevách dokáže ľudí dokonca zbaviť depresie.

ZNAČNÉ ZVÝŠENIE ENERGIE

Koľko energie naše telo vyrobí záleží podľa princípov čínskej medicíny od toho v akom stave sú naše orgány stredu - slezina a žalúdok. Starajme sa preto o tieto orgány správne.

Čím je výnimočný projekt Harmonizuj Svoje Trávenie?

Rieši ťažkosti človeka dnešnej doby

Človek dnešnej doby rieši často tráviace problémy, depresie, nespavosť, migrény, únavu, srdcovo - cievne ochorenia, bolesti chrbtice...Všetko sú to problémy spôsobené všadeprítomným stresom.

Preto sa potrebujeme najskôr naučiť pracovať so stresom, a naučiť sa upokojiť svoje vystresované trávenie. Na podporu mikrobiálnej rovnováhy tu máme fantastické produkty, ktoré sú ako stvorené pre človeka dnešnej doby. Svetová kvalita, ktorá sa vyrába v Čechách. Viac info v skupine na FB.

Vychádza z celostného pohľadu

Nikdy ma neprestane fascinovať celostný pohľad čínskej medicíny. Aj vy môžete objaviť princípy staré ako ľudstvo samo vďaka internetu. Načerpajte inšpiráciu a praktické rady do každodenného života.

Vezmite preto zdravie do svojich rúk a pusťte sa do toho.

Hlavnými prínosmi dobrého trávenia sú:

Výrazné zlepšenie zdravia

Lepšia odolnosť voči chorobám

Všeobecný pocit pohody a dobrej nálady

Zbavenie sa zdravotných ťažkostí rôzneho druhu

Zvýšené sebavedomie

Vyplňte svoj email a stiahnite si PDF zdarma:

Návod ako podporiť imunitu a emočnú stabilitu

Trápia vás bolesti brucha, Crohnova choroba, Ulcerózna kolitída, pálenie záhy....??? Alebo potrebujete schudnúť? Zaujímajú vás skvelé doplnky výživy na podporu trávenia?

Dajte si za cieľ žiť život bez bolesti a do pohody. Pridajte sa do skupín, inšpirujte sa, vymeňte potraviny, začnite variť a pravidelne jesť, venujte čas sebe...

A ZAČNÚ SA DIAŤ ZÁZRAKY

CHUDNUTIE A TRÁVENIE

Redukcia váhy podľa teórie 5-elementov vyzerá trochu inak ako podľa západného spôsobu stravovania.  Sama som sa rozhodla moje štúdiu rozšíriť ešte o štúdium integratívnej výživy. Tá spája západný a východný spôsob stravovania. Ideálne pre moderného človeka v dnešnej dobe. V skupine zdieľam info najmä zo skvelej 5 - elementovej kuchyne, a tiež tam nájdete niekoľko makrobiotických receptov. K dnešnému dňu desiatky receptov a množstvo videí. 

Názov skupiny: S ľahkosťou k štíhlosti - vedomou stravou a láskavým prístupom k telu

POMOC PRI HARMONIZÁCII TRÁVENIA PRI OCHORENIACH

...alebo len tak pre dobrý pocit. Túto skupinu som založila len nedávno doslova na želanie pre mojich klientov. Pri mojej práci som zistila, že veľa ľudí má dnes problém s trávením a sama som ho dlho mala. Bude to aj životným štýlom, ktorý dnes žijeme. V skupine nájdete postupne množstvo inšpirácie, recepty, návody, predstavím vám skvelé doplnky výživy. Všetko vám to môže značne spríjemniť život, prípadne zbaviť sa ťažkostí s trávením rovnako ako mne a mojim spokojným klientom.

Názov skupiny: Harmonizuj svoje trávenie