JESENNÝ REŠTART

Kurz od 8.11. - 22.11. 2021


Ako si vyskladať vyvážený jedálniček na jeseň a zimu

V kurze nájdete inšpiráciu ako si vyskladať vyvážený jedálniček na jeseň a zimu podľa princípov čínskej medicíny v spojení s dietikou západnou. Tento úžasný systém nazývame integratívna výživa. Nájdete tu aj tipy ako na redukčný jedálniček podľa týchto princípov. Po takomto spôsobe stravovania schudnute, a získate príval energie. Tiež získate niekoľko tipov ako v zime prispôsobiť životný štýl tak, aby ste sa cítili dobre počas celého roka.

Sama som výživár - pôžitkár 🙂 Milujem dobré jedlo a celý ten proces, ktorý sa v kuchyni odohráva. bez malých prehreškov to nejde 🙂

Alena Dudášová

PRAVIDLA KURZU ⁄  HARMONOGRAM / PRÍPRAVA / JEDÁLNIČEK / CHUDNUTIE

Pripravte sa pred začiatkom

Pred začiatkom tohoto kurzu vám doporučujem dať si cieľ. Na čo sa chcete zamerať? Celkovo je kurz zameraný na úpravu životného štýlu. Aby ste získali nové vedomosti do kuchyne, aby ste pochopili fungovanie svojho tela a získali príval energie. Tiež, aby ste si vedeli poskladať jedálniček na chudnutie. V prípade chudnutia je potrebné na začiatku začať si jedlo vážiť. Tiež som sa stým nemohla dlho stotožniť. Ale odvážila som raz, a zistila som, že tie porcie sú prehnane veľké. Napriek tomu, že strava bola ukážková, tak som nevedela schudnúť. Teraz krásne vidím, že to ide. Tiež mám veľkú radosť z mojich klientov ako zmenou stravovania postupne prichádza ich stratená energia a vitalita. Výborné výsledky sú aj pri úprave trávenia a pri cukrovke.

Pri chudnutí sa tiež potrebujete zbaviť strachu z jedla. Chudnúť neznamená nejesť. Chudnúť znamená vyberať si tie správne potraviny. Podľa princípov čínskej medicíny som vám vyskladala jedálniček, ktorý vás nie len výborne zasýti, ale aj vyživí vaše telo. Podporíte okruh dreva, ohňa, zeme so zameraním na podporu elementu kov a voda. Tie sú totižto v období jesene a zimy na vrchole. Získate na stravu celkom iný pohľad ako ste zvyknutí. A nebudeme vyživovať len fyzické telo, podporíme telo aj na úrovni ducha. To je to, čo mňa na tomto spôsobe stravovania dostalo najviac. Nebudeme sa však venovať teórii do hĺbky. To by nám nestačil ani polročný kurz. Kurz je čisto praktický a uchopiteľný v praxi. To je jeho obrovský benefit.

Vitajte v kurze Ako si vyskladať vyvážený jedálniček na jeseň a zimu!

Alena Dudášová

odborník na výživu, majiteľka reštaurácie Alanda, autorka programu pre ženy Tajomstvá rovnováhy, autorka online programu Varíme s radosťou

A čo keď nie ste celkom pripravení, aby ste uspeli?

Stačí, keď sa začnete o seba viac starať. Máte rovnakú šancu uspieť ako niekto, kto má motivácie na rozdávanie. Jednoducho si dajte 14dní, a sami začnite vidieť vlastné výsledky. 

Pozývam vás na cestu ku zdraviu s jedným vedľajším účinkom: získanie energie a automatické schudnutie. Zavedieme si spolu pár pravidiel ľahko uchopiteľných v praxi a o zvyšok sa postará biológia.


Prečo online kurz 

Pretože v posledných rokoch som sa začala špecializovať na online kurzy. Urobila som si niekoľko kurzov ako sa to robí, aby kurzy boli prehľadné a pochopiteľné. Dôvody sú jednoduché. Takýmto spôsobom dokážem pomôcť oveľa viac ľuďom ako keby som robila osobné konzultácie. Informácie v kurzoch sú jasné a zrozumiteľné, čo by nikto z vás na žiadnej konzultácii z časových dôvodov nedostal. Dostanete jasné návody, vedenie a usmernenie. Som pripravená odpovedať na všetky vaše otázky. 

Bonusové recety 

Tu som pripravila pre vás dva skvelé recepty, ktoré sa vám hodia vtedy, keď budete chcieť napríklad začať redukciu váhy. Vtedy sa detox môže hodiť. Obidva recepty sú skôr jarné, pretože podpora orgánov pečene a žlčníka sa úzko spája s detoxikáciou. Teraz po nich siahneme prvé dni nášho programu.

Nákupný zoznam

Stiahnite si zoznam potravín na celé dva týždne

Doporučené porcie

V zozname nájdete zoznam potravín podľa doporučeného množstva.