ZDRAVÉ RÁNO: DEŇ 3

DEŇ 3


Budeme spolu vstávať tak, aby nám ráno ostala hodinka na ranné rituály. Vstaňte tak, aby ste stihli navrhované cvičenia.

  • Pozoruj počas dňa svoje myšlienky.
    Všimnite si, ktoré myšlienky sa vám počas dňa neustále vracajú a spôsobujú, že vaša nálada klesá.
  • UVEDOMENIE ako prvý krok ku zmene.
    Veľmi dôležité je, aby sme si tieto myšlienky uvedomili. Uvedomiť si ako to mám a neklásť odpor. Prijať, že práve toto mi momentálne berie moju energiu. Vo videu máte aj príklady, čo to najčastejšie spôsobuje.
  • ZMENA - akčný krok.
    Čo môžete práve dnes urobiť preto, aby sa práve tá vaša situácia zmenila. Keď už poznáte, čo vás o energiu oberaá, viete to zmeniť. Dôležité je však urobiť jeden konkrétny krok. Naplánujte si, čo to bude - čo chcete ukončiť, začať, komu potrebujete odpustiť, za čo môžete byť vďační....

Tiež môžeš inšpirovať ostatných...

 Aby ste sa mohli pochváliť a zdieľať navzájom svoje pokroky, vytvorila som uzavretú skupinu na FB. Názov tejto skupiny vznikol na podnet emailovej správy od jednej mojej kamarátky. V skupine natočím video a vysvetlím vám ako to vzniklo :)

Sama mám takú skúsenosť, že urobiť zmeny v živote je oveľa jednoduchšie, keď máme podporu. Preto vás opäť vyzývam k tomu - podporujte a inšpirujte sa navzájom. Možno si ani nevšimnete, a za krátky čas budete niekde inde. 

Chcem podporu uzavretej skupiny na FB