VÝZVA PRE SKVELÝ DEŇ

Zdravé ráno

Vedeli ste, že raňajky patria medzi najdôležitejšie jedlo dňa? Vedeli ste, že teplými raňajkami najlepšie rozhýbete vaše trávenie. Vedeli ste, že naše fyzické a psychické zdravie úzko súvisí s tým, aké máme trávenie?

Toto netvrdím ja. Toto potvrdzujú výskumy. Ja som si to len vyskúšala na vlastnej koži. Viem presne, aké to je, keď sú únava a migrény každodennými spoločníkmi. Poznám ten pocit, keď som priberala aj z vody. Aj to, keď som robila všetko možné a moje telo neposlúchalo. Okrem únavy som mala množstvo zdravotných problémov. O mojich myšlienkových vzorcoch, ktoré mi komplikovali obyčajný život nebudem ani hovoriť. Nikdy predtým by som si problémy s myšlienkovým a emočným svetom nespájala so zlým stravovaním.

Dnes môžeme s určitosťou povedať, že tak, ako jeme, nie len vyzeráme, tak sa aj cítime, a tak aj premýšľame.

Moje meno je Alena Dudášová.

Pomáham ľuďom prostredníctvom výživy a sebapoznania zlepšiť ich fyzické a psychické zdravie.

Využívam pri tom metódy staré ako ľudstvo samo – čínsku medicínu, kvantovku, energetické a dýchacie cvičenia, mentálne cvičenia, meditácie.

Absolvovala som dvojročný koučovací výcvik, mám za sebou dva roky štúdia čínskej dietetiky, kurz Kurandery a týždeňný seminár základov andskej tradície. Pripravila som návod na očistu podľa 5elementov a teraz vás srdečne pozývam do

LETNEJ 5 – dňovej výzvy ZDRAVÉ RÁNO, ktorá je celkom ZDARMA.

Som presvedčená, že zdravými raňajkami a správnymi raňajšími návykmi dokážeme vo svojom živote zmeniť veľa.

Zdravie, vitalitu, výkony v práci.

Možno si práve hovoríte, že som vám momentálne nepovedala nič nové. Všade sa o tom predsa píše. Ja by som vám predsa rada položila otázku:

Ako začínate svoj deň?

Tí najúspešnejší majú väčšinou svoje návyky pod kontrolou. Nejde o to, aby sme sa do niečoho tlačili silou vôle. Vtedy to môže skončiť veľkým fiaskom a môžete sa veľmi rýchlo vyčerpať. Ide o to, naplánovať si svoj čas tak, aby ste stihli raňajky, desať minút pohybu, pár minút ticha na prehodnotenie priorít, prípadne krátku meditáciu.

Takto vyzerajú moje rána už roky. V tejto letnej výzve Zdravé ráno vám dám rada kompletný návod, ako na to.

  • Prvý deň nás čaká prvé zdravé ráno naživo. Dostanete kompletné tipy ako sa môžete ráno naštartovať na úrovni fyzickeej, mentálno - emočnej a na úrovni ducha. Natočila som pre vás krátke video ako na to.
  • Druhý deň vás čaká video o tom, prečo nevynechávať raňajky, čo raňajkovať a prečo patria raňajky medzi najdôležitejšie jedlo dňa.
  • Tretí deň mám okrem ranných rituálov pre vás mentálne cvičenie a pozrieme sa spoločne na našich vlastných zlodejov energie. Často o nich ani nevieme, že ich máme. Chcete vedieť, ktorí to sú?
  • Štvrtý deň vás môže veľmi posunúť . Nájdete v ňom konkrétne cvičenia na posilnenie vlastnej sebadôvery.
  • Posledný piaty deň sa podelím s vami o to ako šetrím svoj čas, aby som bola čím najviac kreatívna a produktívna. Máte sa na čo tešiť :)

Na základe tohoto návodu môžete zmeniť svoje rána.

 

ZAČÍNAME SPOLOČNE 6.7.2020

ČO NÁS V LETNEJ VÝZVE ČAKÁ


  • Výzva bude spoločná a budeme vstávať o 6:00hod.
  • Aby sme sa rozhýbali, stihli uvariť raňajkovú kašu, aby sme stihli trochu mentálnymi cvičeniami popracovať sami na sebe.
  • Nahrám pre vás video ako sa pomocou stravy zbavíte únavy a naštartujete procesy v tele.
  • Pripravím pre vás recepty na teplé raňajky. Päť dní = päť receptov celkom zdarma.
  • To ostatné ešte premyslím :)

Aby som vám mohla poslať všetko, čo som pripravila, budem potrebovať od vás emailovú adresu. Pošlem vám spracované cvičenia na každý deň, recepty a videa. Záleží mi na vašom zdraví, preto vám dám všetky informácie celkom zdarma. Záleží mi na tom, aby som poslala tieto info len ľuďom, ktorí chcú vo svojom živote niečo zmeniť.

Ak vás výzva oslovila. Ak chcete niečo pre seba urobiť, ráno je ten ideálny čas. Zmeniť svoje raňajšie zvyky môže byť prvým krokom k trvalej zmene vo vašom živote. Zaregistrujte sa tu a nič vám neujde.

Moje programy sú praktické. Som presvedčená, že môžeme vedieť a poznať, pokiaľ však veci nezaradíme do života, žiadne zmeny sa diať nebudú. Prečítajte si, čo hovoria ostatní o mojej práci.

Milá Alenka, chcem Ti naozaj zo srdca poďakovať za krásnu očistu. Veľmi sa mi páčilo, čo všetko si do toho zakomponovala, bolo to naozaj komplexne. Nie som ten typ, čo sa vrhá do očisty a chudnutia, všade ich je plno, a keď prejde to obdobie, všetci sa vracajú k starým zaužívaným návykom. Moje očakávanie boli, že prejdem na trochu iný, verím lepší spôsob stravovania, že sa za toto obdobie naučím používať suroviny, ktoré som doteraz nejedla, alebo len málo, napriek tomu, že viem, že sú zdravé. Pozorovanie vlastného emočného sveta na základe stravy, urobenie si času sám na seba a uvedomenie si kto sme, ako žijeme a prečo tak žijeme, boli pridanou hodnotou tohoto kurzu. Ja pokračujem! Vtiahla som do očisty celú rodinu. Na záver jedno veľké ďakujem a kedykoľvek budeš niečo podobné organizovať, idem do toho. Želám Ti veľa inšpirácie a energie.
Dáša M.
Rada by som Vám poďakovala za cenné informácie a hlavne prax, ktorú som získala pri varení receptov vďaka tomuto online programu. K stravovaniu podľa TČM som sa dostala cez workshop Zdravie ženy podľa TČM v Žiline, kde boli prvé základné info. Prečítala som knihu TAO - cesta zdravia od Zuny Vesan, takže nejaké základy som už vedela, len ku každej teórii treba aj prax, aby sa to dostalo do denného stravovania a života a práve tento program mi veľmi pomohol. Srdečne Vám ďakujem že ste to pre nás vymysleli, bolo to výborné. PS 1: za mňa najlepší recept bol mrkvovo-batátové pyré s ryžovo-pšenovými guličkami. Prajem pekný večer
Zuzka F.
Alenka srdečná vďaka za odpovede, za povzbudzujúce slová, a hlavne za Vašu pozitívnu energiu, ktorú cítiť z každého Vášho slova a činu. Chcela by som sa objednať na osobnú konzultáciu.
Andrea L.
Milá Alenka, ešte raz by som Vám chcela poďakovať za všetky informácie, ktoré ste nám počas očisty poskytli, ale tiež za Váš úsmev, povzbudenie a pozitívnu energiu, ktorú vyžarujete. Prajem Vám, aby sa Vám darilo aj naďalej. Srdečne pozdravujem a verím, že sa aspoň virtuálne opäť stretneme.
Katarína
Na konzultáciu som sa objednala kvôli nezhodaám v rodinnom živote. Už po prvom sedení prišla veľká úľava, keď som pochopila, že nemusím meniť všetkých okolo seba. Boli to veľké uvedomenia. Napriek tomu, že už som pobehala a vyskúšala veľa, až tento pohľad mi pomohol pozrieť sa na veci inak. Ďakujem a doporučujem.
Janka S.