CHUDNEME JEDLOM

Ako schudnúť 5kíl za krátky čas a udržať si váhu

Alebo čo nás čaká?

Blok 1

Blok 1

0 Komentářů
Blog 4

Blog 4

0 Komentářů
Blog 2

Blog 2

0 Komentářů
Blog 3

Blog 3

0 Komentářů

Prečo reštart tela?

Naše telo je majstrovským dielom prírody, lebo je schopné štyridsať či päťdesiat rokov odolávať zlým stravovacím návykom, než sa jeho orgány začnú rúcať. Zdravie je stav, keď je všetko v rovnováhe, choroba je stav nerovnováhy. začíname postupne priberať na váhe. Strácame energiu.

Naviac platí pravidlo - zlé stravovanie sa nedá ani vycvičiť.

Jar je jedným z najdôležitejších období na prečistenie organizmu. Tajomstvo očistného jedálnička je v používaní sezónnych potravín a v jednoduchosti jedálnička. Takmer každý by mal dosiahnúť viditeľné výsledky vo veľmi krátkej dobe.

Leto je obdobím, kedy sa príroda rozvíja a všetko dozrieva. Kvety, ovocie a zelenina je všade navôkol nás. Letná horúčava nás núti k potrebe jesť ľahko, udržovať ľahké stravovanie a tým si odľahčiť. Naša strava je dôležitá, pretože je prvotným zdrojom energie. Potraviny majú skutočne veľkú schopnosť zvýšiť, či znížiť celkovú vitalitu nášho tela a mysli.

Správna výživa v lete má ohromný vplyv na naše srdiečko.

Pri dostatku čerstvej stravy, akú máme práve v lete je ľahšie obmedziť - alebo vylúčiť - väčšinu priemyselne upravených potravín a nadbytok živočíšnych tukov. Zvlášť červeného mäsa, mliečnych výrobkov a iných produktov. to všetko umožňuje práve tenkému črevu, aby sa vyčistilo a tak odľahčilo srdiečku.

Správna funkcia tenkého čreva je kľúčová kľúčová pri vstrebávaní živín.

Sliznica tenkého čreva nemá k dispozícii žiadny kontrólny mechanizmus, ktorý by určoval koľko toho a čoho má vstrebať, takže výsledkom je, že buď môžeme pribrať alebo ochorieť. Pre zdravie srdca je tiež dôležité, aby pečeň a obličky boli zdravé, lebo tieto orgány filtrujú, a teda čistia krv, ktorú telo pumpuje do organizmu.

Potom je tu žalúdok a slezina...

Preto je také dôležité čas od času naše telo dôkladne prečistiť. Správnym stravovaním sa potom chemická rovnováha v tele upraví a naše orgány sa dajú do poriadku úplne prirodzene.

Regenerácia a prevencia.

Ideálny čas začať.

Nie je čas strácať čas!

  • Naučíme sa jednoduché základné princípy k dosiahnutiu optimálnej zdravia a chudnutia, ktoré si udržíme.
  • Vysvetlíme si ako náš program reštartu funguje, vrátane toho ako urobiť revíziu jedálnička. Čo budeme jesť, aby sme sa dostali do pohody a schudli.
  • Prehodnotíme zásoby v kuchyni, obmedzíme cukor a prebytočné tuky. Každý deň vás čaká jedálny plán.
  • Je to možnosť ako sa môžete za pár dní cítiť lepšie. Všetko bude ale závisieť od vás a vášho úsilia.
  • Je to možnosť ako sa môžete za pár dní cítiť lepšie. Všetko bude ale závisieť od vás a vášho úsilia. Záleží to od niekoľkých základných vecí - čo jete, koľko sa hýbete, koľko spíte, ako oddychujete a dobíjate energiu a ako sa vnímate.

A čo keď nie ste celkom pripravení, aby ste uspeli?

Stačí, keď sa začnete o seba viac starať. Máte rovnakú šancu uspieť ako niekto, kto má motivácie na rozdávanie. Jednoducho si dajte 32dní, a sami začnite vidieť vlastné výsledky. 

Pozývam vás na cestu ku zdraviu s jedným vedľajším účinkom: automatické schudnutie. Zavedieme si spolu pár pravidiel ľahko uchopiteľných v praxi a o zvyšok sa postará biológia.

Prečo online kurz?

Pretože v posledných rokoch som sa začala špecializovať na online kurzy. Urobila som si niekoľko kurzov ako sa to robí, aby kurzy boli prehľadné a pochopiteľné. Dôvody sú jednoduché. Takýmto spôsobom dokážem pomôcť oveľa viac ľuďom ako keby som robila osobné konzultácie. Informácie v kurzoch sú jasné a zrozumiteľné, čo by nikto z vás na žiadnej konzultácii z časových dôvodov nedostal. Dostanete jasné návody, vedenie a usmernenie. Som pripravená odpovedať na všetky vaše otázky. 

Poznámka

Všetky informácie uvedené v kurze sa v žiadnom prípade nedajú považovať za náhradu lekárskych konzultácií, diagnóz alebo liečebných postupov, ktoré prevádzajú odborníci v oblasti zdravotníctva alebo lekári. Iba títo odborníci môžu riešiť jednotlivé individuálne prípady a pri zvážení všetkých okolností môžu navrhovať príslušnú liečbu. Tento kurz má byť používaný ako zdroj všeobecných informácií.

Materiály v kurze ma stoja spústu času a úsilia. Je čerpaný z mojich dlhoročných skúseností, z kurzov a školení, zo školy čínskej dietiky. Akékoľvek šírenie podlieha autorskému zákonu a bez môjho vedomia nie je povolené. 

Pokiaľ poznáte niekoho, koho by informácie zaujímali, odkážte ho prosím na moje stránky www.alenadudasova.sk

Počas celého kurzu vás budem podporovať a motivovať, aby ste všetko bez problémov zvládli.

Vaša Alenka