Skvelé informácie dostupné len do nedele 4.6. 2021 do 18:00hod.

Perimenopauza

Toto vysielanie prebiehalo v uzatvorenej skupine S ľahkosťou k štíhlosti - vedomou stravou a láskavým prístupom k telu. Do skupiny sa môžete pridať tu <<


Moje denné rituály na podporu zdravia + doplnky výživy.


Z vašich otázok a mojich odpovedí

Katka dostala covid a celkom sa jej stratila menštruácia, cítila návaly a nevie si poradiť s nekontrolovaným priberaním. Takéto sú moje doporučenia.

Perimenopauza

Perimenopauza - obdobie, ktoré môže v našich ženských životoch trvať od 7 - 12rokov. Môžeme ho vnímať ako obdobie prípravy nášho tela na menopauzu.

Perimenopauza je obdobím, kedy už naozaj nemáme čas na nejaké pokusy a omyly. Máme najvyšší čas naučiť sa vnímať múdrosť svojho tela, pozorovať ho a vychádzať mu v ústrety. Aby sme menopauzu prežili ako múdre a hlavne života chtivé ženušky.

Rada vám ukážem ako na to.

Vo vysielaní nájdete množstvo konkrétnych návodov a tipov ako upraviť životný štýl a vaše taniere. Po zhliadnutí pochopíte ako funguje vaše ženské telo v období po 40+. Toto obdobie môže byť veľmi príjemné, záleží len na nás ako sa k nemu postavíme. Nájdite si čas a pozrite si tipy celkom zdarma. Dostupné do nedele do 18:00hod, potom sa táto stránka celkom stratí. 

Do komentárov zdieľajte vaše skúsenosti, prípadné ťažkosti a rada vám odpoviem. 

Pridajte sa do diskusie

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.

Alena Dudášová

Autorka projektu

To, ako funguje moje telo preskúmavam viac ako desať rokov. Začala som ako žena, ktorá o sebe nevedela vôbec nič. Netušila som ako počúvať signály tela. Pomohol mi vedomý prístup, škola čínskej dieteiky a zmena návykov.