Pozývam vás na webinár na tému:

Ako sa prejesť k rovnováhe tela

WEBINÁR SA KONÁ:

19. 5. 2021 o 18:00

Prečo sa registrovať?

Možno si hovoríte, že všetko dávno viete. Je toľko informácií o zdravých potravinách, toľko spôsobov stravovania. Doporučuje sa jedlo vážiť a donekonečna počítať kalórie. Neviem ako vás, ale mňa to neskutočne stresuje. Systém stravovania podľa piatich elementov ponúka jednoduchú metódu ako tieto informácie jednoducho uchopiť v kuchyni. Na tomto webinári vám prezradím aké to sú.

Čo sa na webinári dozviete?

 • Ako sa prejesť k rovnováhe tela
  Nikdy ma neprestane fascinovať ako príroda ľudské telo navrhla. Navrhla ho tak, aby sa dokázalo samé vyživiť pre správne fungovanie. Každú sekundu prebieha v našom tele neuveriteľné množstvo chemických reakcií a pochodov, ktoré majú za úlohu uviesť naše telo do rovnováhy. Práve vďaka rovnováhe v našom tele všetko funguje tak ako má, čo vnímame ako skvelé zdravie, kondíciu a zdraviu prirodzenú váhu.
 • Povieme si prečo telo nechce chudnúť
  Skúšala som rôzne diéty a skôr, či neskôr som s každou skončila. Väčšinou po každej sa dostavil jojo efekt a nespokojnosť. Viem, že táto téme zaujíma veľa žien, dovoľte mi preto pár slov k diétam.
 • Najčastestejšie chyby, ktoré robíme v stravovaní
  Telo nechce, aby sme hladovali. Pretože hladné telo je slabé a ohrozené, a preto nás pred hladom chráni tvorbou tukových zásob. Čím viac budeme jedlo redukovať, tým viac budeme naberať na váhe. Vyhnime sa týmto chybám.
 • Ako získať prirodzenú váhu späť
  Prirodzená rovnováha znamená obhájiť svoju prirodzenú a pôvodnú váhu. Ak telo nebude v rovnováhe, nikdy svoju prirodzenú váhu nedosiahneme. Naučím vás jednoduché a overené postupy ako na vyvážený tanier.

Webinár vedie Alenka Dudášová.

Som nadšená sprievodkyňa celostnou výživou. Tvorím online programy, kde sa snažím doviesť ľudí k takému spôsobu stravovania, aby sa vo svojom tele cítili skvelo. Mojou najväčšou vášňou je tvoriť jedlá podľa princípov nestarnúcej čínskej medicíny. Naučila som to už stovky ľudí, a rada to naučím aj vás.

Zadajte svoj email a rezervujte si miesto na webinári.

Toto je živý webinár s konkrétnymi návodmi, postupmi a odpoveďami na vaše otázky. Bude nabitý informáciami. Zaregistrujte sa zdrama a získajte výhody.