Pozývam vás na webinár na tému:

Pripravme sa na jeseň - pľúca a hrubé črevo

HARMONIZUJ SVOJ MIKROBIÓM

WEBINÁR SA KONÁ:

9. 9. 2021 o 17:00

Prečo sa registrovať?

Veľa ľudí dnes trápia bolesti brucha, Crohnova choroba, zápaly čriev, depresie, kožné problémy, alergie....To všetko sú ťažkosti, ktoré súvisia s naši trávením. 

Čo sa na webinári dozviete?

 • Ako sa pripraviť na jeseň
  Podľa čínskej medicíny sa orgány pľúca a hrubé črevo dostávajú v tomto období na vrchol. Ich harmonizácia je v tomto období takmer žiadúca. Povieme si ako na to priamo z našej kuchyne.
 • Ako upraviť životný štýl v období jesene
  Nie je jedno ako fungujeme na jar a na jeseň. Energia ako v prírode sa začína zanárať...rovnako sa to deje aj v našom tele. Ako s tým naložiť.
 • Pár slov aj o tom ako byť odolnejší voči vírusom
  Imunita sídli 70% v našom brušku. Záleží od toho aký máme mikrobióm. Skvelé recepty a doplnky výživy ako dokážete mikrobióm podporiť.
 • Ako na vystresované trávenie
  Vynikajúce doplnky výživy, ktoré sa postarajú o harmóniu vo vašom brušku.
 • Prečo trávenie a depresie?
  Pretože tu máme výsledky najnovších výskumov a tie potvrdzujú, že naša pohoda tiež sídli v črevách.

Webinár vedie Alenka Dudášová.

Som nadšená sprievodkyňa celostnou výživou. Tvorím online programy, kde sa snažím doviesť ľudí k takému spôsobu stravovania, aby sa vo svojom tele cítili skvelo. Mojou najväčšou vášňou je tvoriť jedlá podľa princípov nestarnúcej čínskej medicíny. Naučila som to už stovky ľudí, a rada to naučím aj vás.

Pridajte sa priamo do skupiny

Toto je živý webinár s konkrétnymi návodmi, postupmi a odpoveďami na vaše otázky. Bude nabitý informáciami. Zaregistrujte sa zdrama a získajte výhody.