Ako si vyskladať vyvážený jedálniček - v jeseni a v zime

Natočila som pre vás video ako sa na únavu, nadváhu, oslabené trávenie, obezitu pozerá čínska medicína. Princípy, ktoré mne osobne dávajú veľký zmysel. Nájdete tam aj konkrétne tipy, čo na taniere v období, ktoré prichádza. Pozrite si a žite ten najzdravší život. To ide vtedy, keď je v tele harmónia. Vtedy dokáže telo predchádzať civilizačným ochoreniam ako cukrovka, rakovina, kardiovakulárne ochorenia, obezita a iné.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vajíčka s hubami, bielou reďkovkou, kurkumou, ovsennými vločkami a rukolou

Kvalita videa vás nepoteší možno, ale obsah určite 🙂 Snažila som sa dnes natočiť video v inej kvalite, ale odišla mi karta vo foťáku. Nevzdala som to a hľadala som možnosti, ako to natočiť. Vyšlo z toho toto 🙂 Každopádne vôbec nie je jedno koľko sacharidov máme na tanieri, keď chceme trochu zredukovať váhu. Tých vločiek tam má byť nie 30gr ale 60gr. Chybička se vloudila. Premýšľala som, či to dobre natáča, aj nad tým čo hovorím naraz. Takže 60gr. Opravujem!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Poď si so mnou naučiť vyskladať vyvážený jedálniček na zimu

Naučiť sa dobre jesť a dobre žiť je cesta k harmónii. Harmónia je cesta ku zdraviu a štíhlej postave. Teším sa na Teba v kurze!

Alenka