MANUÁL PRE ŽENU 40+

Vitálna a svieža 

Aby ste sa naučili jesť pre svoju hormonálnu rovnováhu, prestali priberať, zbavili sa návalov horúčosti a udržali si čistú myseľ.

Naučiť sa prejesť k rovnováhe tela!

Zbaviť sa návalov horúčosti a potenia!

Začať spávať ako bábätko!

Udržať si svoju prirodzenú váhu raz a navždy!

Cítiť sa dobre vo svojom tele, nech sa deje, čo sa deje!

Keď sa život prehupne a my máme 40+, ocitneme sa v období, že chceme žiť naplno. U veľa z nás sa však objavia ťažkosti, ktoré nám užívanie života naplno môžu poriadne skomplikovať. Návaly horúčosti, nespokojnosť, prázdnota, prebdené noci, bolesti pŕs, únava. Ťažkosti môžu byť až také, že nám všetko prestane dávať zrazu zmysel. Našli ste sa? Ak áno, čítajte ďalej, pretože tento program vám bude presne ušitý na mieru.

Niečo vám poviem. Mám dávno po štyridsiatke a kvalita života sa s tou, ktorú som mala pred desiatimi rokmi nedá ani porovnať. Všetky hore opisované ťažkosti poznám dokonale.

Našťastie som sa naučila počúvať svoje telo, vyberať si potraviny a tiež pracovať so svojim myšlienkovým svetom. Veľa vecí sa v mojom živote zmenilo.

Prečo vstúpiť do programu

Vitálna a svieža 40+?

 • Pretože sa zbavíš vyčerpania a nedostatku energie
 • Naučíš sa vyberať si potraviny, ktoré ti pomôžu s návalmi a horúčosťou
 • Pochopíš, prečo si diétami privodíš len jojo efekt a naučíš sa stravovať tak, aby si naspäť získala svoju prirodzenú váhu
 • Objavíš svojho najväčšieho spojenca pri chudnutí a tiež pre udržanie si dobrej nálady
 • Zbavíš sa závislosti na cukre
 • Dostaneš zoznam potravín na výživu krvi, ktoré sú vo veku 40+ také dôležité
 • Prezradím ti tajomstvo jedálnička proti stresu

Príčinou týchto problémov býva často stresujúci životný štýl a zlá strava. Ponáhľame sa, často zjeme to, čo nám príde pod ruku, zabudli sme meditovať a oddychovať. Napriek tomu, že sme doma, naše hlavy sú plné strachujúcich myšlienok a obáv.

Pýtate sa čo získate?

Získate konkrétne návody s vysvetlením.  Dozviete sa ako tému klimaktéria vníma čínske medicína, ktoré orgány doporučuje v tomto období ženy harmonizovať, získate konkrétny zoznam potravín vrátane vysvetlenia ich účinkov na telo. Tiež pochopíte kto je váš najväčší spojenec pri transformačných procesoch a veľa iných zaujímavých vecí.

Čo tak nenechať nič na náhodu? 

PRESTAŇTE ČAKAŤ NA ZÁZRAK!

Zodpovednosť môže každá z nás vziať do vlastných rúk.

Keď...

...vieme počúvať signály tela a dopriať telu to najlepšie podľa jeho potrieb

...telo navrátime do rovnováhy

...sme vyrovnané a emočne stabilné

...sme si isté zdrojmi svojej sily a denne z nich čerpáme

...sme kľudné, sústredené a poznáme svoje dary

Prestaňte tápať v neistote. Poďte si vyberať VEDOME - potraviny aj myšlienky.

Čo pre vás mám

 • Tajomstvá ako sa prejesť k rovnováhe tela
 • Ako na návaly horúčosti a potenie podľa princípov TČM
 • S čím súvisia bolestivé prsia a ochorenia pŕs
 • Čo je základom peknej pleti a kvality vlasov pre ženy 40+
 • Ktorý orgán reguluje spánok a prečo často nebýva kvalitný
 • Čo ovplyňuje našu váhu po štyridsiatke
 • Náš najväčší spojenec
 • Prečo telo nechce chudnúť
 • Termické účinky potravín
 • Chuťové účinky potravín
 • Jedálničkom proti stresu

K čomu vám to pomôže?

Podporíte vnútorné orgány a tým samoliečiace schopnosti svojho tela.

Zbavíte sa únavy a bolesti hlavy.

Dáte voľnosť emóciam a pocitom vo svojom tele.

Pocítite vnútornú radosť.

V neposlednom rade – schudnete alebo naštartujete chudnutie.

Predstavte si 

 • Aké by to bolo, keby ste sa ráno prebúdzali vitálne a plné energie
 • Aké by to bolo, keby ste začali rozumieť a dôverovať svojmu telu
 • Aké by to bolo, keby ste prišli do práce a kámoška by sa s údivom v hlase opýtala: "Čo zo sebou robíš, keď tak dobre vyzeráš?"
 • Aké by to bolo ,keby ste si dovolili byť konečne sama sebou?
 • Aké by to bolo, keby ste mali sebaistotu v kuchyni aj v živote

NÁŠ ČAS JE VZÁCNY! NESTOJÍ ZA TO STRÁVIŤ NIEKOĽKO ROKOV ŽIVOTA METÓDOU POKUS - OMYL.

Srdečne vás pozývam do jedinečného programu len pre ženy

MANUÁL PRE ŽENU 40+

Vitálna a svieža 

Aby ste sa naučili jesť pre svoju hormonálnu rovnováhu, prestali priberať, zbavili sa návalov horúčosti a udržali si čistú myseľ.

Volám sa Alena Dudášová, som nadšená sprievodkyňa celostnou výživou, terapeutka a certifikovaná koučka.

Skúsenosti so stravovaním podľa piatich elementov mám od roku 2011, a o účinkoch výživy ma presvedčilo moje telo krátko potom, ako som ho zbavila nezdravých potravín a začala jesť inak. Sama som sa presvedčila, že takýmto prístupom k svojmu telu sa dokážeme dostať do vitality, a aj napriek veku sa môžeme cítiť sviežo.

Počas týchto desiatich rokoch sa môj život radikálne zmenil, začala som študovať tajomstvá čínskej medicíny, otvorila som reštauráciu Alanda, kde varíme podľa 5elementov, a prostredníctvom mojich kurzov som mala možnosť naučiť stovky ľudí ako variť a zmeniť životný štýl tak, aby sa cítili vo svojom tele dobre.

Som totiž presvedčená, že cítiť sa dobre vo svojom tele môžeme všetci.

Zostavila som unikátny program pre všetky ženy 40+, ktorý vám pomôže zorientovať sa v signáloch tela, a následne vám ponúka riešenie na vaše boliestky a ťažkosti. Program je prehľadný, jednoduchý a veľmi rýchlo sa v ňom zorientujete.

Čo na moju prácu hovoria ostatní?

S Alenkou som absolvovala niekoľko akcií: jogové pobyty kde nám perfektne pripravila stravu podľa piatich elementov, aby naše telíčka boli harmonizované vynikajúcim zdravím jedlom spolu s pohybom. Úžasný kurz varenia na chate Alanda kde sme jej všetci nakúkali do hrncov a pritom nám porozprávala, ktorá potravina na čo pôsobí, čo harmonizuje, dopĺňa a ako sa pripravuje. Boli sme ako jedna rodina pri hrncoch, zapojili sme sa do prípravy a ešte sa aj spolu vynikajúco zabavili. Čo sme si navarili to sme si aj zjedli.😂 Absolvovala som s ňou aj s mnohými ďalšími jarnú očistu on line počas prvej vlny korony. Recepty zaslané vopred na mail, aby sme mali čas si nakúpiť čo potrebujeme a cez videa a príspevky cez skupinu na FB nám vždy trpezlivo radila. Samozrejme k tomu bol poslaný manuál aká potravina pôsobí na naše orgány a v akom období je to najúčinnejšie.Od tej doby varím oveľa zdravšie a chutí to výborne. Pripravujem si raňajkové kaše,ktoré som si obľúbila a veľmi dobre naštartujú môj organizmus.Teraz na jar sa znovu zúčastním takejto očisty a veľmi to odporúčam. A moje jogové pobyty si už bez nej neviem ani predstaviť. 😍
Eva Vančová Hulmanováaveevayoga
Milá Alenka, chcem Ti naozaj zo srdca poďakovať za krásnu očistu. Veľmi sa mi páčilo, čo všetko si do toho zakomponovala, bolo to naozaj komplexne. Nie som ten typ, čo sa vrhá do očisty a chudnutia, všade ich je plno, a keď prejde to obdobie, všetci sa vracajú k starým zaužívaným návykom. Moje očakávanie boli, že prejdem na trochu iný, verím lepší spôsob stravovania, že sa za toto obdobie naučím používať suroviny, ktoré som doteraz nejedla, alebo len málo, napriek tomu, že viem, že sú zdravé. Pozorovanie vlastného emočného sveta na základe stravy, urobenie si času sám na seba a uvedomenie si kto sme, ako žijeme a prečo tak žijeme, boli pridanou hodnotou tohoto kurzu. Ja pokračujem! Vtiahla som do očisty celú rodinu. Na záver jedno veľké ďakujem a kedykoľvek budeš niečo podobné organizovať, idem do toho. Želám Ti veľa inšpirácie a energie.
Dáša Mindeková
O Alenke som sa prvý krát dopočula v 1.ročníku môjho štúdia dietetiky čínskej medicíny. Myslím, že to bol nejaký recept na zdravý koláčik práve z jej webovej stránky. To som vtedy ešte ani netušila, ako jedno kliknutie na jej stránku zmení môj život a hlavne postoj k vareniu. Pri štúdiu som naberala veľa dôležitých a zaujímavých informácií, mojim problémom bola však samotné varenie. Keďže žijem dosť aktívne a málokedy som doma, buď som nemala čas stáť v kuchyni, alebo bolo jednoduchšie si „zdravé“ jedlo proste odnekiaľ priniesť. No, lenže žiadna reštaurácie nie je otvorená 24hodín a mne začalo byť jasné, že sa do toho varenia musím pustiť sama a hlavne častejšie. A v tom bola Alenkina práca a všetko, čo tvorí ako dar z nebies. Preštudovala som si jej stránku, zapojila sa do skupiny na FB a dokonca absolvovala online kurz jarnej očisty. A výsledok? Predstavte si, kuchyňa sa stala mojim najobľúbenejším miestom v byte. A dokonca nie len doma, ale aj po návštevách. Alenkina práca mi pomohla nadobudnúť celkom iný pohľad na varenie, kuchyňu, jedlo...jej recepty a skúsenosti sa mi krásne prepojili s mojim štúdiom a veľmi dobre prakticky ho dopĺňali. Či už to boli skvelé ranné kaše, rýchle obedy v práci za 30min., alebo ľahké večere, ktoré ma baví robiť si a experimentovať. Okrem jej receptov a online kurzov sa človek dozvie aj kopec zaujímavých vecí napr. O tom, aký vplyv ma strava na naše telo, emócie, ako čo vyživiť a kedy čo jesť. Jej mnohoročné skúsenosti, ľudský prístup a hlavne zrozumiteľne podané info, rady, tipy často využívam v praktickom živote a dobre sa mi osvedčili. Preto som Alenku a jej prácu odporučila aj svojej rodine, známym a priateľomAj vďaka nej teraz viem, že k zdravému životnému štýlu nepatrí len teória, myslenie, prijímanie potravy, ale aj čas, ktorý trávim v kuchyni prípravou kvalitného a výživne hodnotného jedla – je čas, je čas, ktorý venujem sebe, svojmu zdraviu a svojim blízky. Že z kuchyne sa dá čarovať, tvoriť, smiať, zabávať, učiť sa a stále skúšať nové veci a ten pocit potom, keď si toto všetko doprajem, je skvelý. Ďakujem Alenka, že ste, že tvoríte, že varíte, učíte a spájate ľudí nie len jedlom. Už sa teším na ďalší kurz, kde sa znova niečo dozviem, naučím, spraktizujem a budem to môcť odovzdať ďalej – cestou zvŕtania sa po kuchyni. Tak robiť radosť dobrým jedlom sebe a ďalším ľuďom.
Lucia Hrčková
Stravovanie podľa princípov Dietetiky čínskej medicíny, známe aj pod názvom Stravovanie podľa 5-tich elementov sprevádza moju prax už 20 rokov. Vďaka tomuto liečebnému oboru čínskej medicíny sa mi podarilo zlepšiť mnohé zdravotné problémy mojich pacientov, samozrejme aj v prepojení s ďalšími liečebnými metódami. Medzi najčastejšie patria rôzne disharmónie menštruačného cyklu, tráviace problémy, zápaly čriev, nadváha, ale aj chronické ochorenia pohybového systému a mnoho, mnoho ďalších. Správne nadstavená liečebná dietetika môže každý liečebný proces silne zosilňovať a napomáhať tak celkovej regenerácii organizmu. Veľkým prínosom je, že veľakrát už po relatívne krátkej dobe dokáže človek pocítiť benefity takého stravovania - jednak v postupnom zlepšovaní zdravia a eliminácii zdravotných problémov, ale taktiež v pocitoch zvýšenej energie, odstránenia únavy, lepšej emočnej stabilite. Už vyše 10 rokov tieto vedomosti odovzdávam aj prostredníctvom Školy Dietetiky svojim študentom, ktorí touto cestičkou následne pokračujú a odovzdávajú informácie ďalej. Je úžasné sledovať následne ich kroky. Vďaka našej Škole Dietetiky som spoznala aj Alenku. Sledujem jej kroky už od začiatku a som zo všetkého čo robí nadšená. Všetko čo robí – od zostavovania úžasných receptov, cez podávanie informácií na rôzne témy je robené s ľahkosťou, radosťou, až by som to nazvala hravosťou – čo ja osobne považujem za niečo výnimočné a jedinečné. Nadšením pre svoju prácu dokázala Alenka stiahnuť so sebou čoraz väčší počet ľudí. Skupina, ktorú vytvorila na FB sa za rok rozrástla na nemalú skupinku ľudí. Zo zdravého varenia urobila Alenka každodenné potešenie. Všetci, ktorí sme na tejto skupine s nadšením sledujeme čím nás Alenka prekvapí, akou témou nás obohatí. Vďaka nej sa stáva Dietetika a varenie podľa týchto zásad krásne uchopiteľné v praxi. Všetky princípy a pravidlá sú podané zrozumiteľne s Alenkinou vlastnou eleganciou a šarmom. Teším sa na to, čo všetko ešte pre nás Alenka prinesie a pripraví. Verím, že toho bude ešte veľa. Ďakujem Alenka za všetkých ľudí, ďakujem za naše stretnutie. Odporúčam Alenku všetkým Vám, ktorí chcete preniknúť do tajomstva Stravovania podľa 5-tich elementov. Predstavuje základný pilier, od ktorého sa môže začať aj Vaša úžasná cesta za zdravím.
Monika KampošováLektorka školy dietetiky

V programe nájdete množstvo múdrostí čínskej medicíny o tom, ako funguje ženské telo

Pochopíte súvislosti:

 • Medzi návalmi horúčosti, únavy a stravou
  Keď zistíte, ktoré orgány potrebujete vyživovať a podporovať, veľmi rýchlo sa môže váš stav upraviť. Samozrejme, len pokiaľ budete niektoré veci dodržiavať.
 • Že hormóny sa nedajú ani vycvičiť, ani oklamať a prečo pevná vôľa nefunguje
  Keď nefunguje pevná vôľa, ako to teda je? To sa dozviete v programe a tiež návod, ako z toho všetkého von.
 • Ako chronický stres oslabuje naše telo
  Dozviete sa kedy telo regeneruje a ako zmeniť životný štýl, aby ste to ľahko dosiahli.

Pre akú ženu je Manuál pre ženu 40+

Pre ženu s typickými klimakterickými ťažkosťamiŽijete v hmle, opustila vás radosť, deti vyleteli z hniezda a cítite prázdno, do toho vás tri krát denne oblieva horúčava, potíte sa, v noci sa tri krát musíte prezliecť, bolieva vás hlava, váha kolíše ako na hojdačke.
Pre ženu, ktorá chce rozumieť svojmu teluChcete vedieť, odkiaľ sa všetky tie ťažkosti berú? Zaujíma vás ako im predchádzať a udržovať sa vitálna a svieža napriek veku? Všetky odpovede nájdete prehľadne spracované v členskej sekcii programu.
Pre ženu, ktorá sa túži vrátiť naspäť k svojej prirodzenej váhe alebo schudnúťStále skúšate nové diéty a vždy to na niečom stroskotá? Raz oddelená strava, inokedy bielkovinová diéta. Všetko robíte tak ako máte, a napriek tomu sa nedostaví nič , len jojo efekt a frustrácia. Prepadá vás pocit neschopnosti a nedostatočnosti, že nič nedokážete? Čo keď je to celé inak?
Pre ženu, ktorá žije v chronickom strese a nevie sa z toho vymotaťČi už sa nám to páči alebo nie, naše telo potrebuje relax a oddych. Pokiaľ to tak nie je, trpíme nespavosťou, trápime sa. Ako zmeniť návyky tak, aby ste účinky cítili už zajtra?
Pre ženu, ktorá sa zaujíma o celostný pohľad V kurze vám odovzdám množstvo múdrosti, ktoré sú overené časom a napriek tomu stále krásne fungujú. A hlavne sú to informácie veľmi ľahko uchopiteľné, a vy môžete sami na vlastnom tele vyskúšať ako fungujú.

Kurz si nekupujte pokiaľ

 • ...nie ste ochotní zmeniť svoje stravovacie návyky
 • ...nie ste ochotná venovať čas vareniu a vlastnému sebarozvoju
 • ...nie ste ochotná prebrať zodpovednosť za vlastné zdravie a radšej čakáte na zázrak
 • ...stále si myslíte, že na vine vašich problémov sú všetci ostatní a nechcete pripustiť iný uhol pohľadu

Verím, že vek nie je prekážkou k plnohodnotnému životu. V každom veku môžeme cítiť príval energie, stačí si to dobre nastaviť.

Strava je dôležitým zdrojom energie, ktorá je dôležitá počas celého života. Nesprávna strava = telo bez energie. 

Viem ako získať príval energie prostredníctvom správnej stravy a životného štýlu.

Ako bude program prebiehať?

Všetko prebieha online v členskej sekcii. Po zaplatení kurzu dostanete okamžitý prístup do členskej sekcie a pekne z teplúčka domova si prejdete jednotlivé kroky.

V piatich krokoch sa naučíte:

 • Ako sa prejsť k rovnováhe tela.
 • Ako sa opäť vrátiť k svojej prirodzenej váhe. Ako nastaviť hormonálnu a metabolickú rovnováhu pomocou stravy podľa piatich elementov.
 • Termické a chuťové účinky potravín. Zoznam doporučených potravín. Prečo telo nechce chudnúť a prečo pevná vôľa nefunguje.
 • Prezradím vám aký je váš najväčší spojenec pri budovaní imunity a tiež pri redukcii váhy.
 • Jedálničkom proti stresu.

A HLAVNE: Po preštudovaní jednotlivých krokov budete svoje telo oveľa lepšie poznať, budete vedieť zapracovať na rovnováhe. Naučíte si vyberať si tie správne potraviny. Nákupy a varenie budú vedomejšie a jednoduchšie. Zbavíte sa nepríjemných ťažkostí, únavy a získate säť stratenú rovnováhu. Vaša váha sa opäť vráti k prirodzenej a už nikdy žiadne diéty.

VIP VARIANTA PROGRAMU

Ak máte chuť okrem stravy lepšie poznať sama seba. Túžite popracovať na svojom mentálnom svete, poznať svoje strachy, urobiť si poriadok v prioritách alebo si chcete nastaviť vlastné hranice? Potom je pre vás Vip varianta kurzu ako stvorená.

Ponúkam vám možnosť vstúpiť do 4 - týždňového tréningu, ktorý bude nabitý praktickými cvičeniami. Prevediem vás programom v niekoľkých fázach.

 1. TÝŽDEŇ: Sila pozornosti 

 • Prehĺbite svoju pozornosť smerom k veciam, ktoré vás posúvajú.
 • Akým smerom ide naša pozornosť, to bude v našom živote rásť.

Naučíte sa rozpoznávať vnútorných zlodejov energie a dostať sa opäť do svojej sily.

 2. TÝŽDEŇ: Čo je najdôležitejšie zo všetkého pre každú ženu

 • Naučíte sa rozponávať myšlienky, ktoré vám doslova robia zo života peklo.
 • Zbavíte sa závislosti na okolí a dokážete rozpoznávať svoju vlastnú múdrosť.

Pochopíte, že bez sebalásky nie je možné vybudovať vlastnú sebahodnotu.

 3. TÝŽDEŇ: Mapa na prekonanie strachov

 • Techniky na rozpoznávanie strachov.
 • Prezradím vám cez ktoré vnútorné orgány dokážete svoje strachy vyživiť. Tým získate odvahu vykročiť do neznáma.

Naučíte sa, že strach je váš pomocník a ochranca. Problém príde len vtedy, keď nám strach bríni urobiť krok dopredu.

 4. TÝŽDEŇ: Ukotvenie v realite a práca so stresom

 • Naučíte sa pracovať so stresujúcimy myšlienkami.
 • Spôsob, ktorý vám pomôže robiť veci s prehľadom v každodennej realite.

Naučíte sa ...

Ako bude VIP VARIANTA programu prebiehať?

Po zaplatení kurzu získate prístup vo členskej sekcií k videám a tréningom. Budú sa vám otvárať postupne a to tak, že každý týždeň sa vám otvorí jedna téma kurzu. Súčasťou celého tréningu sú aj konkrétne kroky a cvičenia.

Preto táto varianta kurzu nie je vhodná:

 • Pre ženy, ktorým vyhovuje hovieť v nespokojnosti a používať metódu pokus omyl.
 • Pre tie, ktoré nie sú ochotné na sebe pracovať.
 • Ktoré nie sú ochotné vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a urobiť pozitívnu zmenu vo svojom živote.

Na konci tohoto programu budete vedieť vziať plne zodpovednosť za svoj život. Bude vám jasné, že príčinou vášho trápenia nie je nikto, iba vy samy.

Táto časť programu začne 1.7.2021.

Aká je cena?

Program som nacenila do dvoch úrovni. V prvej časti kurzu dostanete prístup do členskej sekcie bez mentálnych tréningov. Druhá časť programu bude trochu drahšia, pretože bude plná konkrétnych krokov a cvičení, ktoré predchádzajú pozitívnej zmene. Vychádzala z môjho unikátneho koučovacieho výcviku a vlastných skúseností.

Vyberte si, čo vám vyhovuje.

Ponúkam preto program so zľavou 30% pre všetky odvážne ženy, ktoré sa neboja dať seba na prvé miesto.

Komplet cena programu VÝŽIVA ŽENY + SEBAPOZNANIE

MANUÁL PRE ŽENU 40+

Vitálna a svieža

Komplet výživa + 4 týždňový sebapoznávací výcvik + otázky a odpovede terapeutky priamo v členskej sekcii programu.

89 Eur bez dph

miesto 148 Eur bez dph

Samozrejme môžete mať kurz bez mentálneho tréningu, ale nebudete mať funkčné sebapoznávacie nástroje na ceste k životu spokojnej zrelej ženy.

MANUÁL PRE ŽENU 40+

Výživa ženy


Vyživuj svoje telo s potrebami zrelej ženy. 

49 Eur

Dostaneš prístup do členskej sekcie ohľadom komplet výživy tela.

MANUÁL PRE ŽENU 40+

Výživa + sebapoznanie


Staraj sa o svoj vnútorný svet.

99 Eur

Dostaneš prístup do členskej sekcie výživy tela okamžite. Prístup k mentálnym tréningom bude k dispozícii od 1.7.2021.

Osobne vás pozývam do kompletného kurzu. Získate množstvo skvelých tipov do každodenného života. Odovzdám vám množstvo informácií, ktoré ja som zbierala roky.

Často sa ma pýtate

Kde sa celý program bude konať?Všetko sa koná tu na internete, takže nemusíte nikde chodiť a všetko si môžete pozerať z pohodlia domova a presne vtedy, keď budete mať na to čas.
Ako dlho budem mať prístup k videám a materiálom?Získate vstup do členskej sekcie a získate prístup k materiálom neobmedzene.
Je program pre mňa aj keď nechcem schudnúť?Áno tento program je nabitý informáciami ohľadom stravovania a životného štýlu žien 40+. Pochopíte ako vníma pohľad na ženské telo čínska medicína a naučíte sa vyberať si potraviny.
Čo keď zistím, že mi program nevyhovuje?Keď počas prvých troch dní zistíte, že program nie je pre vás a nič vám neprinesie, vrátim vám bez problémov peniaze.

Za obsahom tohoto programu stojím, preto ponúkam 100% garanciu spokojnosti.

Pokiaľ nebudete spokojná s obsahom programu a nič vám neprinesie, peniaze vám bez vyzvetlenia vrátim.

Nemáte čo stratiť!